Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Barceló Castillo Royal Level
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Komplex sa nachádza na pobreží a je len pár metrov od zátoky "Caleta de Fuste" s cca. 800 metrov dlhá piesočnatá pláž. Bary, reštaurácie a obchody sa nachádzajú hneď vedľa letoviska v prístave.

Vybavenie: Hotel Barceló Castillo Royal Level má 70 izieb rozložené do 2-3 podlaží a nachádza sa hneď vedľa svojej sestry Barcelo Castillo Beach Resort.
Pre preteky gehörenein bazéna (v zime vyhrievaný) a bazén samostatný detský, slnečná terasa, lehátka a slnečníky, rovnako ako bazén uteráky zadarmo, balijskej postele a pool/snack bar. V cca. 50 metrov od prístavu s krásnym výhľadom na oceán je samoobslužná reštaurácia "El Ancla, ktorá patrí k zariadeniu.
Zariadenia Barcelo Castillo Beach Resort môžu byť zdieľané. Nachádza sa v sesterskom zariadení
K dispozícii je lobby s recepciou (oblasť Royal Level má oddelené prihlásenie/odhlásenie),
à la carte reštaurácia, bufetová reštaurácia, mini market, rôzne bary, samoobslužná práčovňa a
Suvenírov. Na záhrade sa nachádzajú 3 bazény (niektoré s morskou vodou, z ktorých jedna je vyhrievaná v zime) s detským bazénom, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi a snack bar pri bazéne. Wi-Fi v celej oblasti zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Juniorsuite Meerblick Whirlpool: Junior suity (cca 48 m²) sú exkluzívne zariadené a majú kombinovanú spálňu/obývaciu miestnosť s priestorom na spanie pre 3. alebo 2 deti, kuchyňu s chladničkou, mikrovlnnú rúru, kúpeľňu so sprchou, kúpeľňové doplnky, WC a sušič vlasov. Župany, klimatizácia (individuálne ovládané), trezor, plazmová satelitná TV (v cene) a zariadená terasa s vírivkou. Majú výhľad na more. K dispozícii aj na jednorazové použitie.
Suita: Rovnaké vlastnosti ako suity junior, ale s kúpeľňou s vaňou (integrovaná sprcha s dažďom, samostatná sprcha) a samostatnou spálňou, obývacou izbou a balkónom alebo terasou (bez jacuzzi) a sú cca. 43 m². Výhľad na more je možné rezervovať za príplatok. K dispozícii aj na jednorazové použitie.

Rezervované možnosti stravovania: Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu, prípadne v susednom hoteli Barcelo Castillo Beach Resort. Požaduje sa vhodné oblečenie (dlhé nohavice pre mužov).

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu, prípadne v susednom hoteli Barcelo Castillo Beach Resort. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10-23 hodín počas otváracích hodín barov a reštaurácií. Občerstvenie počas dňa, popoludní, káva, čaj a pečivo. Nosenie náramku je povinné. Požaduje sa vhodné oblečenie (dlhé nohavice pre mužov).
Poznámka: bezlepkové výrobky k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Rozsiahla denná a večerná zábava, ako aj športový program v zábavnom programe a mini klub (4-12 rokov) v susednom komplexe Barcelo Castillo Beach Resort. Vrátane Fintessraumm.

Šport za poplatok: mimo hotela 1 tenisový kurt, 4 lopatkové kurty, multifunkčné športové ihrisko, potápačská škola v neďalekej prístavbe externými poskytovateľmi, minigolf, 2 golfové ihriská v cca. 2 km a rôzne vodné športy miestnymi poskytovateľmi.

Wellness: Od 16 rokov wellness a thalassoterapie priamo pri komplexe. Vybavený 6 bazénmi s morskou vodou a rôznymi teplotami, hydromasážnou vaňou, saunou, hydromasážnymi posteľami, tryskovými sprchami, perličkovými kúpeľmi. Salón krásy (napr. Masáže a procedúry) za poplatok.

Hotelové služby: upratovanie 7-krát týždenne (okrem kuchynskej linky), výmena uterákov 3x týždenne a výmena bielizne raz za týždeň.

Poznámky: V niektorých predajných miestach nie je možná platba v hotovosti.
****
Vzhľadom k blízkosti letiska, môže dočasne spôsobiť lietadla hluku v závislosti od smeru vetra.
****
Bezbariérový hotelový objekt.
2 bezbariérové ​​izby sú k dispozícii na vyžiadanie.
****
Veľkosti izieb, to je približná veľkosť vrátane terasy a balkóna.
****
Domáce zvieratá nie sú povolené.
****
adresa:
Avenida del Castillo s/n
CALETA DE FUSTE
35610 ANTIGUA
FUERTEVENTURA/Španielsko
Tel. 0034-928-163100
fax 0034-928-163042

Poznámka 2:
V katalógu „Kanárske ostrovy“ zima 2019/20 na strane 117.
Katalóg "Kanárske ostrovy" leto 2020 na strane 117.

Odkaz na sezónu: Exkluzívne pre Schauinsland cestovať na nemeckom trhu.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}