Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Nachádza sa v turistickej oblasti Funchal, na "Estrada Monumental". Po cca. Za 5 minút sa pešo dostanete do Lido, zatiaľ čo centrum Funchal s reštauráciami, barmi, nákupnými a zábavnými miestami sa dostanete cca. 2 km. K dispozícii je zbernicové pripojenie.

Vybavenie: Tento pohodlný 4-hviezdičkový hotel sa skladá z 134 izieb rozložených na 11 poschodiach, lobby s recepciou, reštaurácie, snack bar, TV miestnosť a kadernícky salón. V dobre udržiavaných záhradách sa nachádzajú dva sladkovodné bazény, z ktorých jeden je celoročne vyhrievaný, ako aj samostatný detský bazén a slnečná terasa. Plážové stoličky, vankúše a dáždniky sú súčasťou bazéna.

Rezervovať si zariadenia:
Juniorsuite: Junior suity majú kúpeľňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, obývaciu izbu, oddelenú spálňu, klimatizáciu, telefón, Wi-Fi (v cene), trezor na prenájom, káblovú TV (LCD), malú chladničku, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju a balkón. K dispozícii aj ako junior suite na jedno použitie. K dispozícii aj ako junior suite typu I v lete 19 so špeciálnou cenou a obmedzeným kontingentom na polpenzii.
Suite typu Superior: Apartmány typu Superior majú rovnaké vlastnosti ako junior suite, ale majú väčší obytný priestor a výhľad na more. Možno objednať aj ako Suite Superior na jedno použitie.
Suite typu Executive: Apartmány typu Executive majú rovnaké vlastnosti ako apartmány typu Superior, ale majú čiastočný výhľad na more alebo more. K dispozícii aj ako výkonný balík na jedno použitie.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB/AI: Všetky jedlá vo forme bufetu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky (od 7:30 do 10:00 v reštaurácii "Sedemdesiat"), obed (od 13-15 hodín) pri bazéne alebo baru "First") a večere (od 19 do 21 hodín v reštaurácii "Sedemdesiat" ) formou bufetu. Ukážte varenie a BBQ pri bazéne v čase obeda (počasie), občerstvenie, sendviče, koláče a zmrzlinu ráno od 11-12 hod. Av popoludňajších hodinách 16-18 v bare pri bazéne alebo baru "First", miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (podávané sklom ) z 11-23 hodín ako minerálna voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj, pivo, koktaily, vodka, gin, whisky, brandy, likéry a portugalské víno (biele víno, červené víno a ružové víno). V prípade nedostatočnej kapacity bude obed slúžiť ako menu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: K dispozícii je zábavný program dvakrát týždenne so živou hudbou a príležitostne folklórom.

V cene sú zahrnuté športy: šípky, stolný tenis a telocvičňa.

Šport za poplatok: biliard.

Wellness: sauna a masáže za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi (v cene).
Málo parkovacích miest na mieste (bezplatne).

Credit Hotel: Všetky hlavné kreditnou kartou.

Poznámky: KONTAKT HOTELU:
Girassol
ESTRADA MONUMENTÁL, 256
9004-539 FUNCHAL (MADEIRA)
PORTUGALSKO
TELEFÓN: 00351-291-701570
TELEFAX: 00351-291-765441
E-MAIL:

Sezónna poznámka: Nasledujúci kód obliekania sa uplatňuje na Vianoce a Silvester: „Smart casual“

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}