Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: s výhľadom na celú zátoku Machico a len pár krokov od malebného a historického mestečka Machico, Madeira Dom Pedro. Novovytvorená piesočná pláž je vzdialená cca. 5 minút pešo cez krásne promenáde. Funchal je asi 22 km ďaleko. Sa nachádza v krásnej prírode, obklopený vždyzelených hory, ktoré sú v kontraste s hlboké modré more. Preferovaný lokalita, Hotel Dom Pedro Madeira je ideálnym východiskovým bodom pre aktívnu dovolenku. existuje cca na letisko. 10 minút jazdy. Tam sú pravidelné verejnej autobusovej dopravy do hlavného mesta Funchal a ďalších destinácií na ostrove.

Vybavenie: Tento 4-hviezdičkový hotel sa skladá z celkom 218 izieb rozložených na 10 poschodiach. K vybaveniu patrí recepcia, bufetová reštaurácia, 2 bary, miestnosť na čítanie a hry, viacúčelová miestnosť a kaderníctvo. Vonku je vyhrievaný bazén s morskou vodou vrátane detského bazéna a baru pri bazéne. Plážové ležadlá a osušky sú zahrnuté v bazéne.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú cca. 21 m² s výhľadom na hory, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, WC, sušič vlasov a toaletné potreby zdarma, jedna manželská posteľ alebo 2 oddelené lôžka, posteľná bielizeň, uteráky, telefón s ústredným kúrením, trezor, minibar (za poplatok), TV (plochá obrazovka) a Wi-Fi (v cene). K dispozícii aj na jednorazové použitie.
Double laterálna. Výhľad na more v lete 20, Mladý cestovateľ izbu Zvláštna cena rezervácie (všetci cestujúci musia byť 18 až 29 rokov).
(Okrem rezervácie pod FNCA20 so záhradným pohľadom DG (2 Pax), 3GD (3 Pax), 2GD (2 1), 1GD (1 dospelý) Bayview s TRI (3 Pax), DS (2 Pax) ) alebo D (2 1).)
Junior suity: Junior suity sú cca. 29 m² a majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale majú klimatizáciu a výhľad na more.
Izba Club s výhľadom na more: Izba Club s výhľadom na more je cca. 23 m2 a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale majú klimatizáciu, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, balkón a výhľad na more. Môžete si ho rezervovať aj ako výhľad na more pre jednu izbu.
Dvojlôžková izba Bay View: Dvojlôžková izba je cca. 21 m2 a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale majú výhľad na záliv. Tiež ako dvojlôžková izba záliv pohľad na jednorazové použitie rezervovať.
Junior Suite (FNCA20): Jedná sa o 5-10 podlahy a majú panoramatický výhľad. Navyše, títo majú obývací priestor a spacie kút, TV, minibar, klimatizácia, sprchovací kút, vaňa, trezor a telefón (bez balkóna) (3 JS3- Pax, JS 2 osoby).

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB/AI: Všetky jedlá vo forme bufetu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Nealkoholické nápoje, pivo a víno s jedlom. Výber miestnych alkoholických nápojov, nealkoholických nápojov, kávy, čaju, piva a vína od 10-23: 30 v baru pri bazéne alebo piano baru. Občerstvenie od 11-11: 30 hodín a od 17-18 hodín. Zmrzlina od 16:00 do 17:00 v bazéne alebo v klavíri. Tenis na požiadanie. Vrátane volejbalu a badmintonu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Denná večerná zábava. Okrem toho sa od mája do októbra 6 krát týždenne počas celého dňa ponúka komplexný program pozostávajúci z tenisu, badmintonu, tradičných hier, stolových hier, aquagymu, aerobiku, prehliadok Machico a mnohých ďalších aktivít.

Zahrnuté športy: stolný tenis, volejbal a badminton.

Športové a zariadenia: futbal, biliard, športové ihrisko, golf v Santo da Serra (asi 8 km). SSI potápačské školy "Anthia skok" v hoteli.

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Nechajte letisko a postupujte podľa nápisu "Machico" na diaľnici. Po cca. 5 minút jazdy tunelom. Po opustení tunela pokračujte po ceste smerom na Machico. Hotel Dom Pedro Baia sa nachádza po niekoľkých metroch vpravo.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: Masáže za poplatok.

Hotelové služby: Bezplatné parkovanie (v závislosti od dostupnosti).
Wi-Fi (k dispozícii v celom hoteli v cene).
Práčovňa (za poplatok).

Upozornenia: Hotel je nefajčiarsky!

***
Nosenie náramku je nevyhnutné na to, aby ste mohli využívať služby all-inclusive.

***
ex Dom Pedro Baia!

***
1 bezbariérový dvojlôžková izba je k dispozícii na vyžiadanie.

Poznámka 2:
Hotel Kontakt:
DOM PEDRO MADEIRA (EX DOM PEDRO BAIA)
ESTRADA DE Sao ​​Roque
9200-126 MACHICO (MADEIRA)
PORTUGALSKO
TELEFÓN: 351-291-969500
TELEFAX: 351-291-969501
E-MAIL:
Katalóg "Sun ciele" Summer 2020 na strane 236.

Sezóna Poznámka: Pre Hotel FNCA20 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}