Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Park Hyatt Zanzibar
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:
„Park Hyatt Zanzibar“ sa nachádza v meste Zanzibar City v Tanzánii.

Zariadenie:
Hotel s radosťou víta cestovateľov v celkom 67 izbách. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - prekladateľské služby, izbová služba, kaderníctvo a konferenčná miestnosť. Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch umožňuje hosťom zostať v kontakte s vonkajším svetom. K dispozícii sú aj bezbariérové ​​zariadenia. Suveníry z pobytu si môžete kúpiť v obchode so suvenírmi. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu vonku. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.

Ubytovanie:
Izby majú obývaciu izbu, kuchyňu a kúpeľňu. Klimatizácia a kúrenie zaisťujú pohodlnú klímu v miestnosti. Súčasťou väčšiny izieb je balkón. Výhľad na more tiež zaručuje príjemné prostredie v mnohých ubytovacích jednotkách. Hostia môžu pohodlne spať na posteli veľkosti king. K dispozícii je tiež trezor a za poplatok minibar. K vybaveniu izieb patrí malá chladnička a čajník / kávovar. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlným vybavením s pripojením na internet, telefónom, TV a WiFi. Kúpeľne majú sprchovací kút a vaňu. Denne môžete používať sušič vlasov a župany. Rodinné izby sú k dispozícii pre rodiny s deťmi.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén zaručuje osviežujúce občerstvenie. Opaľovať sa môžete na slnečnej terase. Osviežujúce nápoje sú ponúkané v bare pri bazéne. V rekreačnej oblasti ponúka ubytovanie telocvičňu, kúpele, kozmetický salón a masáže, ako aj kitesurfing a potápanie za poplatok.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň a bar. Možnosť polpenzie. Každé ráno sa podávajú bohaté raňajky formou bufetu.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}