Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Panoramic - Tropical Garden Apartments Super Deal
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Bytový komplex sa nachádza asi 150 m od pláže a cca. 1 km od mesta Ibiza, kde nájdete obchodné a zábavné zariadenia. V asi 300 m sa nachádza zastávka verejnej dopravy a obchody, najbližšia reštaurácia je cca. 50 metrov od hotela. Diskotéka na vás čaká asi 3 km.

Vlastnosti:
Apartmánový hotel má 293 bytov.Klimatizovaný hotel, hostia sú vítaní v 24-hodinová check-in/out službu v lobby s 24-hodinová recepcia a.Na väčšine poschodí sú k dispozícii výťahy.sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - trezor, zmenáreň, TV miestnosť, požičovňa áut, lekárska starostlivosť a práčovňa.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby.Deti sa môžu na ihrisku obracať na svoje srdce.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
Izby majú klimatizáciu, obývaciu izbu a kúpeľňu.Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu.Hostia môžu pohodlne spať na rozkladacej pohovke.Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením.K dispozícii sú aj detské postieľky a prístelky.K dispozícii je tiež trezor.V kuchynke nájdete chladničku a mini chladničku.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy poskytujú komfortné vybavenie, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (zdarma).Kúpeľne majú sprchu a vaňu.K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Šport/Zábava:
V bazéne s vonkajšou a detské ponúk plocha 3 bazény, čiastočne naplnené slanou vodou. Na slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, sviatky teraz. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane bocce, telocvičňa, stolný tenis, bazén, kúpele a solárium. Diskotéka, detský klub a nočný klub zabezpečiť najlepšie rekreačné zábavu.

Stravovanie:
Jedáleň je k dispozícii bar. Ubytovanie poskytuje rezervovaná potraviny alebo polpenziu a plnú penziu. Chutné a výdatné raňajky čaká na cestujúcich na raňajky, obed a večeru.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v apartmánovom hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}