Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Continental Hotel & Casino
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Hotel sa nachádza v najlepšej oblasti mesta Panama, priamo v centre finančnej a obchodnej štvrti, obklopený hlavnými bankami a sídlom veľkých spoločností. Nákupné centrá Multiplaza a Albrook sú ľahko dostupné autom.

Vlastnosti:
Klimatizované zariadenie má 166 jednolôžkových izieb, 165 dvojlôžkových izieb, 9 apartmánov juniorov a 8 apartmánov.Sú rozmiestnené v hlavnej budove a 2 prístavbách.Ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.V hotelových zariadeniach je šatňa, trezor a služba výmeny valut.Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch.K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie.Na nákupy a prechádzky sa dá využiť supermarket, obchod so suvenírmi a ďalšie obchody.K domu patrí krásna záhrada a detské ihrisko.K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok a TV miestnosť.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, izbová služba, práčovňa, kaderníctvo a mince.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia.Väčšina izieb má balkón.Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king".K dispozícii je tiež trezor a minibar.K dispozícii je tiež mini-chladnička a čaj/kávovar.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, rádio a WiFi.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Príjemne vyhrievaná voda v bazéne s vnútornými bazénmi zaisťuje zdravé kúpanie. Osviežujúce občerstvenie zaručuje ponor vo vonkajšom bazéne. K dispozícii je detský bazén s bazénom. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Rozmanité ponuky zahŕňajú tenis, posilňovňu, kúpele, saunu, parný kúpeľ, masáže a solárium. Diskotéka, kasíno a nočný klub poskytujú najlepšiu zábavu.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, jedáleň, kaviareň, bar a krčma. Rôzne špeciality čakajú hostí v nefajčiarskej, klimatizovanej reštaurácii. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa. V čase obeda je možnosť výberu medzi bufetom, à la carte a menu a večer medzi à la carte a menu. Pre zvláštne chuťové predsiene v dome býva diétne jedlo. Okrem toho ubytovacie zariadenie poskytuje špeciálne stravovacie služby.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}