Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Intercontinental Miramar
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Tento mestský a business hotel sa nachádza na Plaza Miramar v srdci mesta Panama City, v blízkosti zátoky Panamy a Tichého oceánu. Ponúka úchvatný výhľad na staré a nové štvrte, ako aj vynikajúcu polohu v elegantnej finančnej štvrti. Blízkosť butikov a obchodných centier Panamy City a Kongresového centra Atlapa je ideálnym miestom pre turistov i obchodných cestujúcich.

Vlastnosti:
Hostia si môžu vybrať medzi jedným z 14 apartmánov.Recepcia je otvorená 24 hodín.Výťah vedie na väčšinu poschodí.Služby, ako napríklad šatňa a trezor sú k dispozícii pre pohodlie hostí.WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom.Hotel má zariadenie s bezbariérovým prístupom.K dispozícii sú aj obchody.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou ubytovania.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.Ďalšie služby zahŕňajú lekársku pomoc, izbovú službu, práčovňu, kaderníctvo a práčovňu na mince.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia. Vo väčšine izieb je štandardný balkón. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež mini-chladnička a čaj/kávovar. K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie hostí. Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu, televízie a rozhlasu. Kúpeľňa vybavená vaňou má sušič vlasov. K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na terase sú k dispozícii ležadlá a slnečníky. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii sú rôzne možnosti, vrátane tenisu, posilňovne, sauny, parnej miestnosti a masáží.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň a bar. Ubytovacie zariadenie ponúka stravovacie služby vrátane nocľahu s raňajkami, polpenziu a plnú penziu. Bohatý a bohatý bufet očakáva cestovateľov na raňajky, obedy a večere.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}