Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Otium Pyramisa Beach Resort
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:
Piesočnatá pláž je súkromná. Asi 10 km od hotela je niekoľko obchodov. Centrum mesta je vzdialené približne 25 km. Ďalšie mesto Hurghada je vzdialené približne 25 km. Letisko: Hurghada INT-HRG približne 15 km.

Zariadenie:
Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2020 a otvorený v roku 2019 a má 2 poschodia. Vo vnútornom areáli je reštaurácia, bar, Wi-Fi pripojenie na internet (možné za poplatok, vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí aj reštaurácia (talianska). Interiér dotvára vnútorný bazén s detským bazénom. Súčasťou bazéna je vyhrievaný bazén, detský bazén, niekoľko detských šmýkačiek a niekoľko tobogánov. Na pláži sú lehátka a plážové osušky k dispozícii zadarmo.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):


Double Premium (40 m²): sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, telefónom, TV so satelitným príjmom, (ktoré môžu byť spoplatnené) trezor, minibar, klimatizácia (individuálne), čaju/kávy a balkón alebo terasu. Za príplatok aj s bočným. More je k dostaniu.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):


All inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa občerstvenie, popoludní káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, v súlade s all inclusive karty sú od 10:00 do 24:00 v príslušných otvorených barov zahrnuté. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú čerstvé ovocné šťavy za poplatok.

Deti (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- animácia pre deti
- Detský bazén pri bazéne
- Opatrovanie detí (za poplatok), detská postieľka (vopred) a vysokej stoličky
- detské ihrisko

Šport / zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- prípadne za poplatok: aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, fitnescentrum, tenis, masáže, sauna, kúpele, vírivka

Ostatné:
- služba práčovne (za poplatok)

Kategória krajiny:
5 hviezdičiek

Oznámenie o stavenisku:


Upozorňujeme, že v hoteli budú prebiehať rekonštrukčné práce približne do 10. februára 2021. Môžu sa vyskytnúť optické a akustické poruchy.

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzenie výkonu v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelových zariadení, vonkajšie zariadenia, stravovacích služieb a aktivít v závislosti na lokalite a regiónu.

Poznámka:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Poznámka:
Na základe našich predzmluvných informačných povinností dostanete pred rezerváciou aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pre občanov EÚ
od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie sa zobrazujú na internetových portáloch pred rezerváciou.

Poznámka:
Prosím, informujte sa o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na:
Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Oznámenie o prevode:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.
Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Poznámka:
Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú na vstup do krajiny cestovný pas alebo občiansky preukaz, ktorý musí byť platný minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe do krajiny s občianskym preukazom je potrebné vziať so sebou pasovú fotografiu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že vízový poplatok vo výške približne 28 EUR nie je zahrnutý v cene zájazdu. Občania Nemeckej spolkovej republiky, Švajčiarska a Rakúska dostávajú vstupné víza priamo od nášho miestneho sprievodcu po prílete na letisku v Egypte za platbu približne 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností by sa mali na príslušnom konzuláte včas pred odchodom informovať o aktuálnych vstupných predpisoch.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}