Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Grand Hotel Bonanno
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza v centre mesta Pisa, v blízkosti historického centra mesta a univerzity, len pár metrov od šikmej veže v Pise a pôvabné katedrálou na námestí Piazza dei Miracoli. Je ideálny pre svoju výhodnú polohu pre turistov a obchodných cestujúcich. Desiatky obchodov, reštaurácií a rôznych barov sa nachádza v blízkosti. Pobrežie Tirrenia a Marina di Pisa je asi 15 km a pobrežia Versilia je asi 20 km od hotelovej budovy. Väčšie mestá Toskánska tiež nie sú ďaleko od hotela,Livorno a Lucca sú asi 20 km a Florencia je asi 75 km ďaleko. Je to len pár kilometrov od San Rossore prírodného parku a San Giuliano Terme. Hotel je tiež ľahko dostupný autom alebo iným dopravným prostriedkom. Stanice a najbližšia autobusová zastávka sa dostanete za asi 10 minút. Na letisko Galileo Galilei je asi 4 km od hotela.

Zariadenie:
Hostia môžu relaxovať v 6 junior suitách a je tu 16 jednolôžkových a 67 dvojlôžkových izieb. K dispozícii sú výťahy do väčšiny poschodí. K rôznym zariadeniam a službám patrí hotelový trezor, zmenáreň, TV miestnosť, izbová služba a konferenčná miestnosť. Vo verejných priestoroch môžete využívať Wi-Fi pripojenie na internet. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Na parkovanie auta je k dispozícii garáž (za poplatok) a parkovisko. Okolie je možné preskúmať aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách sa nachádza kúpeľňa, klimatizácia a individuálne regulované kúrenie, ktoré tiež poskytuje správnu vnútornú klímu. Väčšina izieb má štandardne balkón. Izby s kobercom majú manželskú posteľ alebo posteľ typu king. K dispozícii sú aj postieľky pre najmladších hostí. K dispozícii je tiež trezor, minibar a písací stôl. K najlepším dovolenkovým výhodám patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi (zdarma). V kúpeľni so sprchovacím kútom je sušič vlasov. K dispozícii sú bezbariérové ​​kúpeľne. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:


Stravovanie:
Stravovacie možnosti zahŕňajú jedáleň, raňajkovú miestnosť, kaviareň a bar, na ktoré čakajú hostia v nefajčiarskej, klimatizovanej reštaurácii. Je možné rezervovať cez noc vrátane raňajok. Na raňajky si hostia môžu vychutnať bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať rôzne jedlá à la carte. Na požiadanie sú pripravené diétne jedlá, bezlepkové jedlá a vegetariánske jedlá. Okrem toho, dom poskytuje občerstvenie. Ubytovanie zahŕňa celý rad alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}