Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Fakultatívne výlety
Informácie o destinácii

Whala Urban Punta Cana
* * * * *

14.04. - 22.04. Vybrať iný termín
924 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Nachádza sa v Punta Cana Village, cca. 7 km od pláže. To môže byť dosiahnuté s kyvadlovou dopravou (v sezóne). Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. Najbližšie zaujímavosťou je Dolphin Island (asi 3 km). Najbližšie mesto Punta Cana Airport sa nachádza cca. 12 km ďaleko. Letisko: PUJ cca. 1 km, LRM cca. 67 km, SDQ cca. 166 km.

vybavenie:
Klimatizovaný, skladajúci sa z hlavnej a dve prístavby hotela bol rekonštruovaný v roku 2018 a má 69 izieb. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia, bar, Wi-Fi (vo verejných priestoroch). K dispozícii je ešte TV miestnosť s TV so satelitným príjmom. K vybaveniu patrí aj reštaurácia s klimatizáciou. Bazéne zahŕňa bazén a bar pri bazén (sezónne). Hoteloví hostia pri bazéne lehátka, osušky a slnečníky na.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (35 m²): Máte kúpeľňu alebo sprchou/WC, klimatizáciu, WLAN, telefón, sušič vlasov, SAT TV, trezor, mini chladničku (prípadne za poplatok), písací stôl a balkón alebo terasu. Dvojlôžková izba s výhľadom na bazén je k dispozícii za príplatok.

Junior suity (asi 52m2): S rovnakými vlastnosťami ako dvojlôžkové izby majú obývací priestor s pohovkou a sú priestrannejšie. Junior suity s výhľadom na bazén sú k dispozícii za príplatok.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Raňajky formou bufetu

Deti (v závislosti od sezóny):
- Opatrovanie detí (za poplatok)

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ktoré môžu byť spoplatnené: fitnes centrum, masáže, soláriá v kúpeľoch

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
 - parkovanie

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzenie výkonu v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelových zariadení, vonkajšie zariadenia, stravovacích služieb a aktivít v závislosti na lokalite a regiónu.

Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Berte na vedomie súčasné predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj najnovšie informácie od nemeckého ministerstva zahraničných vecí pre Dominikánsku republiku! Uzavretie súkromného cestovného zdravotného poistenia je absolútne nevyhnutné. Pri vstupe cez USA dodržiavajte predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie nemeckého spolkového ministerstva zahraničných vecí (to platí aj pre lety s medzipristátiou v USA, aj keď tranzitná oblasť nie je ponechaná).

Nemeckí občania potrebujú pas, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po návrate.Od 01.05.2012 pas, ktorý je platný počas trvania pobytu.Ak je váš prílet z/do/cez USA, lístok môže byť vydaný iba vtedy, ak je včas k dispozícii "Informácie o cestujúcich v bezpečnej leteckej doprave".Ak to chcete urobiť, pošlite prosím v deň rezervácie e-mail s celým menom všetkých spoluobčanov (vrátane krstného mena), ako sú uvedené v biometrickom pasu, ako aj dátum narodenia a pohlavie všetkých cestujúcich.V prípade oneskoreného prenosu údajov môžu vzniknúť dodatočné náklady na vystavenie letenky.Váš organizátor postúpi tieto údaje dôverne príslušnej leteckej spoločnosti.

Poznámka:
Turistická karta nie je zahrnutá v cene. Môžete ich predobjednať online na konzuláte alebo veľvyslanectve Dominikánskej republiky (približne 15) alebo ich zakúpiť v oficiálnom vydávajúcom úrade na letisku určenia (približne 10 USD). Platí to 60 dní.
Upozorňujeme, že letiská v Dominikánskej republike účtujú letisko daň (približne 20 USD) pri odchode.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}