Lokality v Indonézii

Letovisko Bali: Bohatá kultúra a milé obyvateľstvo

Bali je nazývané tiež "Ostrov bohov". Je súčasťou päť tisíc kilometrov dlhého reťazca indonézskeho súostrovia, ktoré tvorí viac ako sedemdesiattisíc ostrovov. Je najznámejšou turistickou destináciou Indonézie. Pre mnohých turistov predstavuje pláže, zelené lesy a terasovité ryžové políčka.

Pre návštevníkov ponúka bohatú kultúru, tradičné dedinky a miestnych prívetivých a milých obyvateľov, ktorí sú známi svojou remeselnou zručnosťou, predovšetkým koženými výrobkami, batikou, maľbou a rezbárskym umením.

Letovisko Lombok: Krásne pláže s minimom turistov

Ostrov Lombok je nazývaný menšou sestrou Bali. Vyniká najmä bujnou vegetáciou, kokosovými a banánovými plantážami a krásnymi plážami s minimom turistov. Medzi najznámejšie a tiež najkrajšie patrí Senggigi Beach.

Na južnom pobreží sú veľké vlny a ideálne podmienky pre surfovanie. K obľúbeným patria aj výlety na okolité malé ostrovčeky so skvelými podmienkami pre šnorchlovanie a potápanie.

Mohlo by vás zaujímať:
Dovolenka v Indonézii
Dovolenka na Bali
Letoviská na Bali

Vyberte si zo širokej ponuky hotelov
Neviete sa rozhodnúť? Použite náš online filter dovoleniek. Radi vám pomôžu aj naši odborníci na telefónnom čísle 0911 116 010 alebo priamo v našich pobočkách.