Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Cocolapalm, A Seaside Resort
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Hotel sa nachádza na slávnej 11 km dlhej piesočnej pláži Negril, kde sa mierne objavujú modré vlny Karibiku. V okolí nájdete nočné kluby a nákupné možnosti. Je to asi 20 minút chôdze od centra mesta Negril. Vodopády na rieke Y'S a na rieke Black River sú vzdialené len 90 minút jazdy. Letisko Negril je vzdialené približne 82 km.

Vlastnosti:
Hotel vítá svojich hostí v 107 izbách. Hostia sú vítaní v lobby s 24-hodinovou registráciou a odhlásením. Klimatizované ubytovacie zariadenia ponúkajú rôzne vybavenie pre pohodlný a relaxačný pobyt, vrátane trezoru, zmenáreň, izbovú službu, práčovňu, kadernícky salón a konferenčnú miestnosť. Supermarket a ďalšie obchody sa dajú využiť na nákupy a prechádzky. Záhrada ponúka priestor pre relaxáciu a rekreáciu vo voľnej prírode. Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovne bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
Izby sú vybavené klimatizáciou a ventilátorom a kúpeľňa.Štandardné vybavenie vo väčšine izieb má balkón, ktorý vás pozýva na prežitie.Izby majú buď posteľ typu queen alebo posteľ typu "king".K dispozícii sú oddelené spálne.K dispozícii sú prístelky.K dispozícii je tiež trezor a minibar.Kuchynský kút zahŕňa chladničku, mini chladničku a zariadenie na prípravu čaju a kávy.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi.Kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom má sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.

Šport/Zábava:
Osviežujúce osvieženie sľubuje 2 vonkajšie bazény.Na terase sú k dispozícii ležadlá a slnečníky.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Športová ponuka ponúka veľa rôznych športových aktivít v dome, ako napríklad:Bocce, plážový volejbal a volejbal a za poplatok cyklistiku/horskú cyklistiku, tenis, golf a jazdu na koni.Hostia hotela si môžu vychutnať množstvo vodných športov, ako sú windsurfing, vodné bicykle a šnorchlovanie, ako aj za poplatok vodné lyžovanie, vodné lyžovanie, motorové člnkovanie, plavbu na lodi, plachtenie, katamarán a potápanie.Ubytovanie ponúka športovým nadšencom množstvo indoorových aktivít, a to telocvičňa, badminton, squash a gymnastiku.Hotel ponúka rôzne kúpeľné služby, ako sú kúpele, kozmetický salón, masáže a vodoliečba.Mladí a starí cestovatelia majú možnosť vychutnať si zaujímavé zábavné programy (za poplatok).

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Na kontinentálne raňajky, obedy a večere sa podávajú pestré jedlá (à la carte večera). Pre špeciálne chuťové priania hotel ponúka vegetariánske jedlá. Okrem toho ubytovacie zariadenie ponúka občerstvenie.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}