Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Fakultatívne výlety
Informácie o destinácii

Tryp Habana Libre
* * * * *

03.04. - 11.04. Vybrať iný termín
1 044 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Hotel sa nachádza v centre Havany, v slávnom rohu 23 a L, na začiatku La Rampa, centra najdôležitejších ministerstiev, Havanskej univerzity a nočného života a voľného času. Hotel sa nachádza v okrese Vedado, 500 m od Malecon Habanero a len pár krokov od historického centra mesta, ktoré je od roku 1982 svetovým dedičstvom UNESCO. Hostia majú z hotela priamy prístup k hlavným miestam hlavného mesta. Pláže sú po cca. 12 km a letisko po cca 15 km.

Vlastnosti:
Hostia môžu spať v 37 junior apartmánoch a 3 apartmánoch pohodlne a pohodlne a hotel má 532 dvojposteľových izieb.V dome je k dispozícii vstupnú halu a recepcii.Výťah môže byť použitý na dosiahnutie rôznych úrovní ubytovania.K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, TV miestnosť, lekárska pomoc, izbová služba, kadernícky salón a mincová práčovňa.Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch.Hotel má celý rad dostupných zariadení.K dispozícii sú aj obchody.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia.Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu.Výhľad na more zaručuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach.Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king".K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor a minibar.Izby majú chladničku.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi.Kúpeľne majú sprchu a vaňu.K dispozícii je tiež sušič vlasov.Bezbariérové ​​izby sú rezervovateľné.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Medzi rôzne ponuky patrí biliard, kozmetický salón a masáže. Zábavný program a diskotéka sú rekreačné príležitosti.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad kaviareň a bar. Dom ponúka ubytovanie s možnosťou polpenzie a plnej penzie. Na raňajky a večere sa podávajú pestré švédske stoly. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 3.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}