Fakultatívne výlety na Maledivách

Nevynechajte žiadnu z možností objavovať jedinečné miesta na Maledivách.

1. Fascinujúca návšteva hlavného mesta

Vydajte sa do hlavného mesta Male, ktoré sa nachádza na ostrovčeku s rozlohou iba dva kilometre. Čakať vás tu bude sídlo vlády, komerčné centrum a mesto s historicky a kultúrne významnými stavbami. Odporúčame navštíviť islamský „zlatý“ dóm, múzeum a staré architektonicky zaujímavé domy, ktoré sa striedajú s modernou výstavbou. Tunajšia rušná trieda je vynikajúcim miestom na nakupovanie suvenírov. Fascinujúci zážitok ponúka aj miestny rybí trh a trh s ovocím a zeleninou.

2. Plavba po ostrovoch

Spoznajte maledivskú kultúru a tradície alebo navštívte ďalší turistický rezort na jednom z priľahlých ostrovov a ostrovčekov. Celodenný výlet väčšinou s obedom formou barbecue.

3. Výlet loďou s preskleným dnom

Nezabudnuteľný zážitok z koralových útesov s ich rozmanitým životom. Jedinečná šanca pre zarytých suchozemcov, ktorí si nechcú nechať ujsť krásu podmorského sveta.

4. Nezabudnuteľný letecký výlet

Niektoré rezorty ponúkajú tiež letecký výlet, počas ktorého môžete obdivovať krásu koralových útesov, smaragdovo zelených ostrovčekov a priezračných lagún z vtáčej perspektívy.Organizácia výletov na Maledivách je vo výhradnej kompetencii jednotlivých rezortov. S kompletnou ponukou vás zoznámia na recepcii. Dĺžka výletov, minimálny počet účastníkov, program aj cena sa rezort od rezortu odlišujú, vypísané tipy preto považujte za orientačné a odporúčané.
Môže vás zaujímať:
Dovolenka na Maledivách
Vyberte si zo širokej ponuky hotelov
Neviete sa rozhodnúť? Použite náš online filter dovoleniek. Radi vám pomôžu aj naši odborníci na telefónnom čísle 0911 116 010 alebo priamo v našich pobočkách.