Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Novotel Panama City
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Hotel Novotel Panama City sa nachádza v meste Panama City, Panama.

Vlastnosti:
Ubytovacie zariadenie víta hostí v 100 izbách. Recepcia je otvorená 24 hodín. Jednotlivé poschodia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú izbovú službu, práčovňu, zasadaciu miestnosť, obchodné centrum a pagingovú službu. Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia pre príjemné vnútorné prostredie. Izby majú manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku. K dispozícii sú prístelky. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež mini chladnička a čaj/kávovar. K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie hostí. Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov. Hotel ponúka rodinné izby a izby pre nefajčiarov.

Šport/Zábava:
Na terase si hostia môžu vychutnať pekné počasie. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii telocvičňa za poplatok. Pre deti sa ponúka zábavný program.

Stravovanie:
K dispozícii je množstvo možností stravovania, ako napríklad jedáleň a bar. Na obed si hostia môžu pochutnať na raňajkách a à la carte. Na večeru si môžete objednať menu.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}