Fakultatívne výlety v SAE

Spoznajte s nami Spojené Arabské Emiráty na ceste za dobrodrúžstvom. Inšpirujte sa našou ponukou výletov.

1. Navštívte Dubaj, symbol prepychu

Vydajte sa na celodenný výlet za tradíciami, históriou a súčasnosťou moderného veľkomesta. V Dubaji uvidíte známu mešitu Jumeirah, prejdete najmodernejšou mestskou triedou Sheikh Zayed Road s najvyššími mrakodrapmi, navštívite známe Dubajské múzeum v pevnosti Al Fahidi Fort, zveziete sa lodným taxi „abra" po dubajskom zálive Creek a navštívite preslávené trhovisko so zlatom a s korením, kde môžete nakupovať a zjednávať.

2. Večerná plavba po dubajskom zálive

Romantická večerná plavba drevenou loďou „dhow" po dubajskom zálive Creek je spojená s tradičnou arabskou večerou s mnohými predjedlami, grilovaným mäsom, rybou, sladkými dezertmi a nealkoholickými nápojmi.

Počas pomalej plavby uvidíte najstaršiu dubajskú štvrť Bastakiya, Veľkú mešitu a dom šejka Saida.

3. Deň v ultramodernom aquaparku

Ultramoderný aquapark Wild Wadi Water Park na pláži Jumeirah Beach bol navrhnutý podľa povesti o moreplavcovi Sindibádovi.

Množstvo úžasných atrakcií a adrenalínovej zábavy zaručene zabavia nielen deti ale aj dospelých.

4. Dobrodružný večerný výlet do púšte

Na popoludňajšom výlete terénnymi autami zažijete adrenalínovú jazdu v púšti cez nekonečné piesočné duny. V beduínskom tábore budete mať možnosť jazdy na ťavách, vyskúšate vodnú fajku a typický arabský čaj, uvidíte očarujúcu brušnú tanečnicu a pochutnáte si na tradičnej arabskej večeri s množstvom lahodných pokrmov.

5. Cesta na východné pobrežie

Počas celodenného výletu do emirátu Fujairah uvidíte ľudový piatkový trh s tradičnými miestnymi výrobkami, navštívite múzeum ľudových tradícií Bithnah, pevnosť vo Fujairah, uvidíte najstaršiu mešitu krajiny v Badiya. Po obede budete môcť relaxovať na pláži v Ománskom zálive.

6. Večera v svetoznámom v hoteli Burj al Arab

Cena výletu zahŕňa transfer, obed alebo večeru vo vybranej reštaurácii svetoznámeho sedemhviezdičkového hotela v tvare plachetnice. Stravovanie je formou bufetu alebo a'la carte. Nápoje nie sú v cene a spoločenský odev je nevyhnutný.Môže vás zaujímať:
Dovolenka v Spojených arabských emirátoch
Letoviská v Spojených arabských emirátoch

Vyberte si zo širokej ponuky hotelov

Neviete sa rozhodnúť? Použite náš online filter dovoleniek. Radi vám pomôžu aj naši odborníci na telefónnom čísle 0911 116 010 alebo priamo v našich pobočkách.