Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Vily Cinnamon Trails sú krásne situované uprostred škorice, gumy a ovocných sadov. Hikkaduwa s množstvom obchodov, barov a reštaurácií je vzdialená cca. 3,5 km ďaleko. Medzinárodné letisko v Kolombe je vzdialené cca. 139 km ďaleko.

Vybavenie: Vila, postavená iba s prírodnými materiálmi, bola postavená v roku 1927 a bol pôvodný domov majiteľa Pearl. To prevádzkuje malú vilu s manželkou Wimala a robí skvelú prestávku v typickom obetovať srílanskej prostredí bez straty komfortu. Malý obývacia izba a jedáleň sú uvádzané vo vile. Zažiť Zimtproduktion žiť s a skúste lahodný banán, papája, mango a ananás zo záhrady. To je tiež bazén s malým bazénom a ležadlami je k dispozícii.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: V láskavo zariadených izbách nájdete koloniálnu posteľ s posteľou, malý stôl s čerstvými kvetmi, kúpeľňu so sprchou/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu a ventilátor, USB adaptér a mini chladničku.
Rodinná izba: Skladá sa z dvoch dvojlôžkových izieb (jedna s manželskou posteľou, jedna s 2 samostatnými lôžkami) s prepojenými dverami.

K dostaniu Jedlo: Raňajky :. Rich srílanskej a západnej Európy s raňajkami, Half Sion Rich srílanskej a západnej Európy raňajky a večere.

Kategória krajiny: Guest House

Zábava: Srí Lanká varenie s majiteľom Pearl.

Zahrnuté športy: lekcia jógy s Pearl.

Hotelový servis: 1x denne bezplatný transfer do centra/pláže Hikkaduwa. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Čas registrácie od cca. 15:00
Čas odchodu do cca. 11 hodín

Poznámky: Žiadne podávanie alkoholu.

Sezóna Poznámka:
Potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží počas celého roka
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice apríla

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}