Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel sa nachádza priamo na krásnej dlani v blízkosti obce Kalutara. Medzinárodné letisko Colombo je cca. 2,5 hodiny preč.

Vybavenie: Tento moderný hotelový komplex s celkom 149 izbami je zasadený do krásnej tropickej záhrady. Veľkoryso navrhnutý bazén paralelný s plážou s integrovaným detským bazénom a barom pri bazéne ponúka dostatok miesta na oddych a relax. Okrem toho hotel má privítaciu lobby s salónikom a rôznymi posedeniami. Reštaurácia ponúka množstvo kulinárskych špecialít a nezanecháva nič, čo by bolo žiaduce.

Rezervovať si zariadenia:
Double Superior Sea View: Každý z moderných izieb má manželskú posteľ veľkosti King, čiastočne otvorenú kúpeľňu, TV s plochou obrazovkou, minibar (za poplatok), čaj/káva zariadenia, klimatizácia, trezor a balkón s výhľadom na more.
Superúmerná izba s výhľadom na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, nízka cena za nižšiu cenu.

Rezervovateľné možnosti jedla: HB/HB/AI: Raňajky, obedy a večere v bufetovej forme. Polpenzia Plus ponúka 2 nápojové balenia.

Pri rezervácii all-inclusive:
: Raňajky, obedy a večere (meniace sa tematické večery) v bufetovom štýle. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10-23 hodín. Stolové víno počas jedál a rôznych občerstvenia.
Nie je zahrnutá v AI: izbová služba, minibar, čerstvé džúsy, šumivé víno, diétne nápoje a dovezené alkoholické nápoje.

Oficiálne trieda: hviezdičiek 4,5

Zahrnuté športy: Klimatizované fitness centrum, stolný tenis, badminton a volejbal.

Šport za poplatok: potápanie, hlbokomorský rybolov a výlety loďou (miestni poskytovatelia na mieste).

Detský program: detské ihrisko, detský bazén, hojdačka, detské postieľky

Wellness: In-house kúpeľné centrum ponúka rôzne procedúry a masáže za poplatok

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch zdarma.
Čas registrácie od cca. 14:00
Čas odchodu do cca. 12 hod

Poznámky: Na Srí Lanke môžu byť umývadlá alebo dokonca vane/vírivky otvorené, bez fyzického oddelenia, integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby.

Na Srí Lanke majú väčšina izieb jednu alebo dve lôžka typu queen/king. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele.

Sezóna Poznámka:
Potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží počas celého roka
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice apríla

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}