Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Club Hotel Dolphin
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Nachádza sa priamo na dlhej piesočnej pláži v blízkosti mesta Waikkal. Slávne letovisko Negombo s množstvom obchodných a zábavných zariadení je vzdialené asi 20 minút jazdy a letisko Colombo cca. 21 km ďaleko.

Vybavenie: Hotel Club je obklopený tropickou vegetáciou s celkom 2 sladkovodnými bazénami, jeden z najväčších v krajine, rozdelený na dve časti. Stredná akčná oblasť sa nachádza na hlavnom bazéne a pokojná relaxačná zóna sa nachádza na mori. Uprostred je otvorená vstupná hala s recepciou, malá nákupná arkáda a knižnica. Hneď vedľa neho je poloopriechodná hlavná reštaurácia. Dvojposchodová hlavná budova s ​​celkom 102 izbami je rozdelená okolo bazéna. V relaxačnom areáli je ďalších 50 samostatných bungalovov, obklopených dobre udržiavanou záhradou. Z snack baru pri bazéne si môžete vychutnať nádherný výhľad na Indický oceán.

Rezervovať si zariadenia:
Superior výhľad do záhrady: Komfortné izby (37 m²) sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitnou TV, DVD prehrávačom (na požiadanie), mini barom (za poplatok), trezorom, telefónom, kávou a čajom ako aj balkón alebo terasu. Za poplatok tiež s výhľadom na more alebo s priamym prístupom k bazénu (DSP).
Výhľad na záhradu vily: Samostatne stojace vily (asi 44 m²) sa nachádzajú na prízemí a sú rozmiestnené v záhrade. S inak rovnakým vybavením ako Superiorzimmer navyše so zariadenou terasou. Za poplatok tiež k moru možné rezervovať.
Rodinná izba: S rovnakým vybavením a veľkosťou (asi 37 m²) ako nadštandardná izba s prístelkou pre deti.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje cca. 10-24 hodín.
Nie je zahrnuté v cene all inclusive: šumivé víno, dovážané nápoje a à la carte.

Oficiálne trieda: hviezdičiek 4,5

Zábava: karaoke, živá hudba a predstavenia.

Šport zahrnutý: telocvičňa, lukostreľba, tenis, stolný tenis, bedminton, squash, plážový volejbal, aerobik, vodné pólo, boccia a kroket.

Šport za poplatok: bicykle, jazda na koňoch, jazda na kajaku a biliard.

Detský program: detský klub (3-11 rokov) a herňa.

Hotelové služby: 24-hodinová izbová služba (za poplatok).
Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zadarmo.
Čas registrácie od cca. 15:00
Čas odchodu do cca. 11 hodín

Kreditné karty Hotel: Amex, Visa a Master.

Poznámky: Na Srí Lanke sa umývadlá alebo dokonca vane/vírivky môžu otvorene integrovať do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
Na Srí Lanke majú väčšina izieb jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele.

Poznámka 2:
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Zima 2020/21 na strane 88.

Referencie pre sezónu: Potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží počas celého roka
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice aprílaTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}