Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hikka Tranz by Cinnamon
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Nachádza sa v centre Hikkaduwa na pláži. Od koralov v plávaní vo vode je obmedzený priamo pri hotelovom niečo existuje kúpanie topánky odporúčané. Najbližšia piesočnatá pláž s dobrými plavecké príležitostí je cca. 5 minút. Na letisko Colombo je cca. 150 km od hotela.

Vybavenie: Dobre udržiavaný komplex má 150 izieb rozložených na štyroch poschodiach a je vybavený vstupnou halou, recepciou, lobby barom a salónikom, výťahom, 3 reštauráciami, bazénom s detským bazénom a barom pri bazéne. Plážové lehátka, plážové uteráky a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne.

Rezervovať si zariadenia:
Izba Super-Spar: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby Superior za špeciálnu cenu.
Superior: VITA izby majú kúpeľňu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, stropný ventilátor, trezor, TV, kávy/čaju a balkón s výhľadom na more. Od zimy 19 priamy výhľad na more je potrebné rezervovať na.
Superior s výhľadom na more (W19): Vítame izby sú v horných poschodiach a majú kúpeľňu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, stropný ventilátor, trezor, TV, kávy/čaju a balkón s výhľadom na more.
Deluxe Sea View: Sú vybavené ako Double Superior, ale trochu priestrannejšie.

K dostaniu Jedlo: BB/HB/AI: jedlá formou bufetu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajší čaj, káva a koláče. Nealkoholické nápoje a národné alkoholické nápoje od 10 do 24: 00h. Postele, matrace, slnečníky a uteráky pri bazéne hotela.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Živá hudba a DJ.

Športové cene: plážový volejbal, stolný tenis.

Šport za poplatok: biliard, squash.

Wellness: Azmaara spa s mnohých aplikáciách takých. B. masáže (za. Poplatok)

Hotelové služby: Wi-Fi na izbách a verejných priestranstvách zdarma.
Čas registrácie od cca. 15:00
Čas odchodu do cca. 11 hodín

Poznámky: Na Srí Lanke sa umývadlá alebo dokonca vane/vírivky môžu otvorene integrovať do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.

Na Srí Lanke majú väčšina izieb jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele.

Sezóna Poznámka:
Potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží počas celého roka
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice apríla

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}