Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Ranweli Eco Holiday Village
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Ranweli Eco je cca. 12 km severne od Negombo, v meste Waikkal, priamo na pláži. Trajekt na mieste prechádza cez rieku priamo do hotela. Čas prepravy z letiska Colombo je cca. 40 minút jazdy autom.

Vybavenie: Ekologicky orientovaný komplex má 71 bungalovov a dvojpodlažných obytných budov v štýle typickej rodnej dediny, ktoré sú rozmiestnené v záhrade. Výnimočná budova má malú lobby s recepciou, bazén so slnečnou terasou s výhľadom na pláž, 2 malé obchody a centrum Ayurveda. Pre vaše potešenie z jedál sa nachádza reštaurácia, pavilón bar pri bazéne, kde si môžete pozrieť krásny západ slnka a krásne navrhnutý lobby bar.

Rezervovať si zariadenia:
Bungalov: Bungalovy sú zariadené prírodnými prvkami a sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, klimatizáciou, stropným ventilátorom, posedením, telefónom, trezorom, satelitnou televíziou, minibarom (platí sa na mieste), zariadením na prípravu kávy/čaju a terasou s výhľadom na more.
Dvojlôžková izba s výhľadom na rieku: Dvojlôžkové izby sa nachádzajú v 2-podlažných obytných budovách a majú rovnaké vlastnosti ako balkón alebo terasa s výhľadom na rieku.
Bungalov typu Deluxe s výhľadom na more: Luxusne zariadené bungalovy majú kúpeľňu s dažďovou sprchou a terasu s výhľadom na more.
Bungalov Super Deluxe: S rovnakými funkciami ako Bungalov Deluxe, tieto sú priamo na pláži.

Rezervovateľné možnosti jedla: HB/AI: Raňajky a večere formou bufetu alebo formou menu (v závislosti od obsadenosti).

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obed a večere formou bufetu alebo ako set menu (kvôli obsadeniu). Vybrané miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (okrem vína). Popoludňajšia káva, čaj a koláč, čerstvé ovocné šťavy a polnočné občerstvenie na vyžiadanie.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport v cene: squash, stolný tenis, šípky, volejbal, jazda na kajaku, stand-up pádlo.

Športové a zariadenia: lodné výlety, prechádzky so sprievodcom.

Wellness: za poplatok: procedúry v Ayurveda Centre.

Hotelové služby: Bezplatné Wi-Fi pripojenie je k dispozícii vo vstupnej hale.
Čas registrácie od cca. 14:00
Čas odchodu do cca. 12 hod

Poznámky: Na Srí Lanke sa umývadlá alebo dokonca vane/vírivky môžu otvorene integrovať do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
Na Srí Lanke majú väčšina izieb jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele.

Sezóna Poznámka:
Potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží počas celého roka
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice apríla

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}