Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Tento krásny hotel sa nachádza na krásnom južnom pobreží na pláži Wadduwa v idylickom palmovom háji. Medzinárodné letisko Colombo je cca. Vzdialenosť 62 km. Kolombo sa nachádza v cca. 32 km.

Vybavenie: Populárny hotel, ktorý navrhol hviezdny architekt Geoffrey Bawa, je známy svojimi krásnymi záhradami pokrytými palmami a vynikajúcimi službami. Veľkoryso navrhnutý komplex s celkom 140 pohodlnými izbami v 2 až 5 poschodových obytných budovách (k dispozícii je výťah) zaujme otvorenou, svetlou architektúrou s kolonádami a moderným nábytkom. Štýlová vstupná hala s novo navrhnutou recepciou priťahuje pozornosť. Nájdete tu tiež nákupnú pasáž, kaderníctvo, bar, kaviareň pod holým nebom a vonkajšiu bufetovú reštauráciu. Oddýchnuť si môžete vo veľkom zmodernizovanom bazéne so samostatným detským bazénom, v časti na opaľovanie s výhľadom na pláž, slnečnej terase a bazéne / snack bare.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Deluxe izby: Krásne deluxe izby (cca 42 m²) je plne vybavená s vaňou, WC, sušičom vlasov, župany/papuče, klimatizáciou, telefónom, káblovú TV, minibar (za poplatok), trezorom a balkónom alebo terasou a výhľadom na more.
Superior Deluxe: Izby sa nachádzajú na druhom poschodí s rovnakým vybavením a majú tiež vírivku.

Možnosti rezervácie stravovania: B&B / HB / AI: raňajky formou bufetu. V prípade rezervácie polpenzie ďalšia večera

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie, národné nealkoholické a alkoholické nápoje každý deň od 11:00 do 23:00
Nie je zahrnuté v cene all inclusive: Nápoje v diskotéke a karaoke bare.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: večerný program so živou hudbou alebo živými vystúpeniami, diskotéka
Kurzy varenia tradičnej srílanskej kuchyne sú raz týždenne bezplatné.

Zahrnuté športy: tenis, plážový volejbal, vodné pólo a fitnescentrum.

Šport za poplatok: squash, reflektory na tenisovom kurte, biliard.

Wellness: masáže a procedúry v kúpeľoch Ariana za poplatok.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zadarmo v izbách a verejných priestoroch.
Čas registrácie okolo 15:00
Čas odhlásenia približne do 11:00

Poznámky: Na Srí Lanke môžu byť umývadlá alebo vane / vírivky integrované do všeobecného obývacieho priestoru hotelovej izby bez priestorového oddelenia.
Väčšina izieb na Srí Lanke má jednu alebo dve postele veľkosti queen / king. Pri obsadení 2 dospelými + 1 alebo 2 deťmi sa môže stať, že sú k dispozícii iba 1 alebo 2 veľké postele.

Poznámka 2:
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Zima 2020/21 na strane 89.
V katalógu „Diaľkové cestovanie“ leto 2021 na strane 85.

Referencie pre sezónu: Potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží počas celého roka
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice apríla

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}