Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Bandara Resort & Spa
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Resort sa nachádza v kľudnej severovýchod, priamo na krásnej "Bophut Beach". V stredu Bophut s niektorými reštauráciami a obchody sú v dochádzkové vzdialenosti. Tiež živého centra Chaweng s reštauráciami, barmi, nákupné a zábavné zariadenia je len cca. 15 minút jazdy. Doba prenosu z letiska je cca. 20 minút.

Vybavenie: Tento luxusný rezort má komplex tropickej záhrady s 168 rezidenčnými jednotkami a vilkami.K vybaveniu patrí otvorená lobby s recepciou, posedením, internetovým kútikom (zdarma) a knižnicou s požičovňou DVD/CD.Ku stravovanie patrí reštaurácia, kde sa podáva thajská a medzinárodnej pochúťky robí.V dobre udržiavaných, láskyplne upravených pozemkoch môžete pozvať priestranný bazén s oddeleným detským bazénom, bazénom/plážovým barom a slnečnými terasami, kde si môžete oddýchnuť a odpočinúť.Ďalší bazén sa nachádza v blízkosti pláže.Plážové lehátka, dáždniky a vankúše sú k dispozícii v oboch bazénoch a na pláži zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Deluxe izby (cca 49 m²): pozývajúca, thajskom štýle izby majú kúpeľňu s oddelenou sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV s CD/DVD prehrávač, trezor, mini-chladničkou. , kávy/čaju a balkón alebo terasu. možno tiež objednať v tropickej záhrade od zimy 2019/20.
Ponoriť Pool Villa (cca 104 m²): rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale s Rainshower- vonkajšia sprcha, priamy prístup na malú súkromnú záhradou so slnečnou terasou, denné lôžok a malým súkromným bazénom.
Rodinné izby (cca 55 m²): v rovnakom zariadení priestrannejšie na prízemí s manželskou posteľou a prístelkou poschodovou posteľou.

K dostaniu Jedlo: BB/HB/FB: americká raňajky formou bufetu. naviac u HP večera formou bufetu (v závislosti od dostupnosti), alebo ako súbor menu. Naviac VP obedy a večere formou bufetu alebo ako súbor menu (podmienky využitia).

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zahrnuté športy: požičovňa telocvične a kajaku (vrátane jednej hodiny denne).

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy na pláži miestnymi poskytovateľmi.

Wellness: Všetky kúpeľné procedúry a upokojujúce, tradičné masáže v "Bandara Spa" za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zadarmo vo verejných priestoroch av izbách.
24 hod. Izbový servis za poplatok.
K dispozícii sú dve fľaše vody denne v izbách zdarma.

Credit hotela: Majster a Visa kartu.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*********
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Hotel nie je vhodný pre ľudí s ťažkosťami v chôdzi.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: Bandara Resort & Spa
178/2 Moo 1, Tambol Bophut, Suratthani
84320 KOH SAMUI/THAJSKO
Tel .: 006677245795
Fax: 006677427340
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Summer 2020 na strane 88.
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Zima 2020/21 na strane 81.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}