Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Nikki Beach Resort & Spa
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Stredisko sa nachádza na západnom pobreží Koh Samui, priamo na mierne svahovitom úseku pláže Lipa Noi. V blízkosti nájdete malé reštaurácie a obchody. Čas transferu na letisko Koh Samui je cca. 1 hodinu.

Vybavenie: Luxusný a štýlový komplex ponúka 48 izieb rozmiestnených v rôznych budovách a vilách a ponúka reštauráciu, ktorá podáva národnú i medzinárodnú kuchyňu, ako aj bar. Plážové lehátka, plážové uteráky a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Záhradná vila: priestranné záhradné vily sú cca. Rozloha 70 m² a vybavená vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, županmi/papučami, klimatizáciou, TV, trezorom, minibarom (za príplatok), zariadením na prípravu kávy a čaju a veľkou zariadenou terasou s ventilátorom (25 m²).
Suita s prístupom na bazén: S rovnakou rozlohou a vybavením má priamy prístup k spoločenskému bazénu z terasy.
Suita s výhľadom na bazén: Sú to isté zariadenia v horných poschodiach, cca. 80 m², s výhľadom na more, s balkónom s výhľadom na bazén.

Rezervovateľné možnosti stravovania: B & B/HB/FB: raňajky formou bufetu. Pre rezervované polpenzia dodatočná večera, pre rezervované plné penzie navyše obed ako set menu.

Oficiálne trieda: hviezdičiek 4,5

Zábava: kurzy thajskej kuchyne podľa dostupnosti a za poplatok.

Šport zahrnutý: posilňovňa.

Wellness: masáže na pláži za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli zadarmo.
***
Bezplatná kyvadlová doprava na pláž Chaweng, pláž Lamai a rybársku dedinu (zmeny sa môžu zmeniť).
***
Denná dve malé fľaše s vodou na izbách hotela.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*************************
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve postele typu queen/king. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Poznámka 2: Nikki Beach Resort Koh Samui
96/3 Moo 2 Lipa Noi
Koh Samui, Surat Thani, Thajsko
Telefón: 66 0 77 914 500
e-mail:

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}