Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hilton Hua Hin
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Rezort sa nachádza priamo na kilometrovej piesočnej pláži uprostred centra mesta Hua Hin. Veľa obchodov, reštaurácií a zábavných zariadení sa nachádza v bezprostrednej blízkosti. Prepravný čas z letiska v Bangkoku je cca. 3 hodiny.

Vybavenie: Luxusné rezort Hilton Group je obľúbený u obyčajných hostí a ponúka 296 izieb rozložených na 17 poschodiach.Vybavenie hotela zahŕňa priestrannú lobby s recepciou a štýlové posedenie.Reštaurácia "White Lotus" v 17.Etage ponúka čínske špeciality, ako aj úchvatné výhľady.Ďalšie zariadenia zahŕňajú "Lotus Sky Bar" 17. storočia.Podlaha s nádherným výhľadom, bar SOS, reštaurácia s občerstvením pri bazéne a reštaurácia a salónik Chay Had.Populárny pivovar sa stáva nočným klubom s DJom a živou hudbou.V dobre udržiavanej záhrade je veľký bazén s detským bazénom a tobogánom, bar pri bazéne a slnečná terasa.Plážové slnečníky, plážové stoličky a osušky sú k dispozícii pri bazéne zdarma a na pláži za poplatok (tretia strana).Kozmetický salón dopĺňa pestú ponuku.

Rezervovať si zariadenia:
Executive Double Sea View: Rovnaké vlastnosti a veľkosť, ako sú dvojité pohľadu pokoj mora, ale v klube poschodí so samostatným Raňajky Club Lounge (12. 16. poschodí.). Lounge Club (M. podlaha) s nealkoholickými nápojmi v priebehu dňa a popoludňajší čaj, občerstvenie a vína a pár pohárov po večeri. Čítanie kútik s novinami a časopismi a voľný prístup k internetu.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: pohodlné izby v štýle krajiny (42 m²) majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, satelitnú TV (Deutsche Welle), hudobný systém, minibar , Možno rezervovať za príplatok s nádherným výhľadom na more.
Double Premium Ocean View: S rovnakými funkciami a veľkosti ako dvojlôžková izba s výhľadom na more izby sú v 1. a 2. poschodí.
Juniorsuite Ocean View: S rovnakým vybavením priestranný (asi 60 m²) a navyše ďalší balkón.
Deluxe Ocean View: Rovnaké funkcie a veľkosti ako dvojlôžková izba výhľad na more, ale sa nachádza v horných poschodiach. Okrem toho sú tieto doplnky: denne čerstvé ovocie na izbe, dennú tlač a kvety, vankúšov a zľavu na jedlo a nápoje v hoteli a kúpeľné procedúry.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB: raňajky formou bufetu. Pri rezervovanej polpenzii sa podáva aj večera formou bufetu alebo formou menu.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

V cene sú zahrnuté športy: tenis, squash, stolný tenis a fitnescentrum.

Šport za poplatok: svetlomet, tenisové a squashové vybavenie. V blízkosti sa nachádzajú rôzne golfové ihriská.

Detský program: Detský klub (4-12 rokov), detské menu a detské ihrisko.

Wellness: Kozmetický salón s procedúrami a masáže za poplatok.
Sauna (v pánskej šatni) a parný kúpeľ (v dámskej šatni) zdarma.

Hotelové služby: Wi-Fi v lobby zdarma, v izbách za poplatok.

Credit hotela: Visa, MasterCard a Amex.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*******
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti môže byť k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Poznámka 2: 33 NAREDAMRI ROAD
77110 Hua Hin/THAJSKO
006632538999
006632538990

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}