Lokality v Thajsku

Thajsko ponúka široké spektrum dovolenkových letovísk, vyberte si podľa vašich predstáv.

Letovisko Pattaya: Dovolenka s nekonečnými možnosťami

Neďaleko Bangkoku leží známe, obľúbené a najnavštevovanejšie letovisko v Thajsku. Pattaya je so svojimi nespočetnými barmi, diskotékami, nočnými klubmi, kabaretmi a reštauráciami ideálnym miestom pre milovníkov živých stredísk, ktorí vyhľadávajú nočný život plný zábavy a vzrušenia.

Okrem toho tu zažijete aktívnu dovolenku plnú športových možností. Môžete si zahrať tenis, prípadne golf, potápať sa na dvanástich koralových ostrovoch, ktoré sa nachádzajú v blízkosti, absolvovať potápačský kurz, vyskúšať rybolov, vodné skútre, parasailing, vodné lyžovanie, windsurfing, preteky na motokárach, bowling či športovú streľbu.

Za návštevu určite stoja budhistické chrámy Wat Yanasangwararam, socha Big Buddha, odkiaľ je nádherný výhľad na celé pobrežie, známe thajské masáže či zápasy thajského boxu. Z množstva možností si určite vyberie každý.

Letovisko Koh Samui: Romantická dovolenka

Iba približne jeden a pol hodiny letu z Bangkoku vás delí od raja v Juhočínskom mori. Jemný biely piesok, zelené kopce porastené kokosovými palmami a tropickou flórou boli v posledných 10 rokoch objavené turistami z celého sveta. Odpočinok na nekonečných plážach, ktoré uspokoja aj veľmi náročného klienta. Ostrov je pre romantikov, ale aj pre mladšiu generáciu obľubujúcu večerné kluby alebo diskotéky.

Letovisko Phuket: Dokonalé kúpanie a oddych

Ostrov Phuket je najdrahším thajským letoviskom. Ponúka množstvo možností športového vyžitia a veľký výber výletov po okolí. Pláže pokrývajú západné pobrežie ostrova a vďaka pozvoľnému prístupu do vody sú ideálnym miestom na kúpanie.

Najznámejším turistickým strediskom je Patong Beach s bohatým nočným životom, skvelými možnosťami nákupov a dokonalými podmienkami na kúpanie. Charakter ostrova sa neustále prispôsobuje turistom a vytvára tak dokonalé dovolenkové letovisko.

Letovisko Krabi: Romantické lagúny s tyrkysovou vodou

Letovisko Krabi patrí v poslednej dobe k najpopulárnejším miestam v Thajsku vôbec. Svojim návštevníkom ponúka nedotknutú tropickú prírodu, nádherné pláže pokryté zlatkavým alebo bielym pieskom a čisté vody Andamanského mora. Celá oblasť je známa bizarnými vápencovými skaliskami, majestátne čnejúcimi vysoko k nebu, ktoré tu vytvorili romantické lagúny s trblietajúcou sa tyrkysovou vodou.

Letovisko Hua Hin: Najtradičnejšia dovolenka v Thajsku

Najstaršie a najtradičnejšie letovisko Thajska spája atrakcie modernej dovolenkovej destinácie so šarmom a kúzlom stále fungujúceho rybárskeho prístavu. Zatiaľ čo je väčšina thajských letovísk zameraná predovšetkým na zahraničných turistov, Hua Hin je letoviskom aj pre domácich.

Nádherná 8 km dlhá pláž Hua Hin ponúka najvyššiu hustotu prvotriednych golfových ihrísk a je takmer neobjavenou medzinárodnou golfovom destináciou. Green Fee a ostatné náklady patria v súčasnosti k najnižším na svete, zatiaľ čo údržba a služby sú vynikajúce.Môže vás zaujímať:
Dovolenka v Thajsku
Vyberte si zo širokej ponuky hotelov
Neviete sa rozhodnúť? Použite náš online filter dovoleniek. Radi vám pomôžu aj naši odborníci na telefónnom čísle 0911 116 010 alebo priamo v našich pobočkách.