Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel The Sun Xclusive
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Tento moderný hotel je centrálne umiestnený na juhu Pattaya. Slávna „druhá cesta“ a „cesta Thap Praya“ nie sú ďaleko. Slávna „Pattaya Walking Street“ je v cca. 15 minút chôdze. Transferový čas z letiska v Bangkoku je cca. 2 hodiny.

Vybavenie: Tento nový moderný dizajnový hotel pozostáva z celkom 78 izieb rozložených na sedem poschodiach. Hotel vybavenie patrí 24-hodinová recepcia a lobby s posedením. Pre fyzickú pohodu hlavnej reštaurácie s medzinárodnou výživou a bar s chladným občerstvením sú k dispozícii. Na strešnej terase, celoročný bazén so slnečnou terasou a barom pri bazéne vás pozýva na relaxáciu a odpočinok. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma pri bazéne.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Superior: Útulné izby (cca 26 m²) majú sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, plochú TV s káblovým pripojením (Deutsche Welle), trezor, minibar (za poplatok) balkón.

Rezervovateľné možnosti stravovania: B & B: americké raňajky formou bufetu alebo ako nastavené menu (kvôli obsadeniu).

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo všetkých priestoroch hotela zdarma.
Welcome drink pri príchode, práčovňa (za poplatok). Parkovanie zadarmo.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*******
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Poznámka 2: 358/27 M.10 Thap Phraya Rd. T.Nongprue A.Banglamung,
South Pattaya, Pattaya, Thajsko 20150
Tel .: 0066 38 250 234
Fax: 0066 38 250 232

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}