Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Woodlands Hotel & Resort
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Hotel sa nachádza v severnej časti mesta Pattaya na ulici Naklua Road. Do pláže Pattaya sú cca. 500 m. V blízkosti sa nachádzajú rôzne nákupné a zábavné zariadenia. Centrum mesta Pattaya je cca. 3 km ďaleko. Vzdialenosť od letiska Bangkok Suvarnabhumi BKK je cca. 120 km.

vybavenie:
Hotel má 135 izieb rozložených na 3 poschodiach. Vnútri je recepcia s nepretržitou prevádzkou, úschovňa áut, výťah, obchod, reštaurácia a bar, rovnako ako prístup na internet (poplatky môžu platiť vo verejných priestoroch) a WiFi (na verejných priestranstvách). K vybaveniu patrí reštaurácia s klimatizáciou. Kaviareň a snack bar ponúkajú aj malé jedlá. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Superior dvojlôžkové izby (32 m²) sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou (individuálne nastaviteľným), posedením, telefónom, satelitnou TV, WiFi (zdarma) ), ako aj balkón alebo terasu.

Luxusné dvojlôžkové izby sú trochu priestrannejšie (asi 34 metrov štvorcových) a majú aj výhľad na bazén a DVD prehrávač.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia alebo plná penzia.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Opatrovanie detí (za poplatok)

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: masáže, solárium, kúpele

Poznámka:


Upozorňujeme, že pri registrácii je potrebné zaplatiť zálohu. To môže byť uložené v hotovosti alebo kreditnou kartou.

Upozorňujeme tiež, že ku dňu 01.01.2019 v bare vo vstupnej hale a kúpeľný areál je uzavretý až do odvolania.

Ostatné:
- akceptované platobné prostriedky: American Express, Euro/Master Card, JCB, Visa
- Práčovňa
 - parkovanie

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzenie výkonu v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelových zariadení, vonkajšie zariadenia, stravovacích služieb a aktivít v závislosti na lokalite a regiónu.

Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:


Poznámka:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch v Thajsku deti zostávajú vo veľkej posteli rodičov. Za príplatok je k dispozícii prístelka, ktorá je k dispozícii v závislosti od dostupnosti. Príplatok sa platí na mieste a nie je zahrnutý v cene zájazdu.

Poznámka:
Berte na vedomie súčasné predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj najnovšie informácie od nemeckého ministerstva zahraničných vecí pre Thajsko!
Nemeckí občania potrebujú pas, ktorý musí byť platný aspoň 6 mesiacov po príchode.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}