Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Albatros Aqua Park
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Nachádza sa v rodinách Hotel Albatros Aqua Park Listy s deviatimi obrovskými diapozitívmi, vloženými v krásnej záhradnej krajine, prázdninové priestory sa splní. Plážová časť na mieste, ktorá sa nachádza v približne 700m vzdialenosti, môžete dosiahnuť po krátkej prechádzke cez zariadenie Sister hotel Beach Albatros. (Možno voľné raketoplán) Hotel je samostatný len ulicou z plážových albatrosov. Letisko je vzdialené len 15 minút jazdy, zatiaľ čo Hurgada Downtown je asi 20 minút jazdy autom.

Vybavenie: Objekt ponúka 296 čiastočne zrekonštruované izby, ktoré sú rozložené po hlavnej budovy a dvoch 4-podlažnej budove. Okrem 3 reštaurácie a rôzne bary s, hotel ponúka vstupnú halu s lobby barom, recepcia a ATM, rôzne obchody pred hotelom, rovnako ako kaderníčka. sa nachádza v areáli hotela amfiteátra, 9 bazénov (niektoré vyhrievaný) a aquapark s 9 šmykľavkami pre dospelých. Existuje 16 ďalších šmýkačky pre deti v Pickalbatros Aqua Blu možno použiť s. Lehátka, slnečníky a plážové uteráky sú zahrnuté v bazéne a pláže. Na pláži je plážový bar, ktorý je tiež v cene.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double: Všetky izby sú vkusné a vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, minibarom, telefónom, TV so satelitným príjmom, trezorom a balkónom alebo terasou. (Cca 32 m). K dispozícii aj ako dvojlôžková izba pre jednorazové použitie.
Výrazná zľava izby: rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale limitovaný podmienené a špeciálne cenové a to len vo vybraných termínoch obsadené.
Rodinná izba: Rodinná izba (48m²) sa skladajú z dvoch spální a majú balkón alebo terasu. Tiež sa nazýva typ DFI k dispozícii (obmedzenej dostupnosti, špeciálna cena).
Dvojlôžková izba Typ I: Rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby. Dostupnosť je obmedzená. Špeciálna cena. K dostaniu tiež ako DEI na jednorazové použitie.
Double pool/výhľadom do záhrady (HRGA01): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby s záhrada/výhľadom na bazén (DPG/DE) rezervovaný.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky 7-10 hod (neskoré raňajky do 11 hodín), obed formou bufetu od 12: 30-14: 30 hod, večera v troch reštauráciách (hlavná reštaurácia, talianska a čínska reštaurácia) od 18: 30-21 hod. Neskorá večera od 22: 30-24 hod rôzne občerstvenie v bare pri bazéne od 12: 30-16 hod a na plážovom bare od 12: 30-16 hod. Zmrzlina pre deti vo veku 11-16. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch v súčasnosti otvorená od 10-24 hod. Po 24 hod musia byť zaplatené všetky nápoje. Na pláži od Beach Albatros je možné použiť samostatný snack bar. Snack obed od 12: 30-16 hod a nápoje z 10-17.
Ktoré nie sú zahrnuté v all inclusive: Shisha (vodné potrubie).

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Denné a večerné pestrý zábavný program. 6 dní v týždni, zábava divadlo.
*
1001 Fantasia Nights Show v hoteli Alf Leila Wa Leila:
Po západe slnka, a to nielen arabské príbehy prísť k životu, ale aj kúzlo, keď je veľkolepý tanečné zvukové a svetelné šou, slávna história Egypta, egyptská pulzujúca hudby a pestré kroje sprevádza.
S toľkými show budete svedkami mýtus o Isis a Osiris, Sindbad na svojom lietajúcom koberci, na trh s otrokmi a orientálne svadobný obrad.

Športy patrí: tenis (svetlomet a vybavenie za príplatok), volejbal, stolný tenis, šípky, bocce, fitness centrum (v Beach Albatros).

Šport za poplatok: biliard. Rôzne vodné športy na pláži (miestni poskytovatelia), ako aj škola potápania od miestnych dodávateľov.

Program pre deti: samostatný detský bazén, aquapark pre deti, detský klub pre deti od 4 do 12 rokov.

Hotelový servis: * Wi-Fi k dispozícii v hale, rovnako ako bezplatné na izbách.

* Rýchlovarná kanvica je k dispozícii na izbe na požiadanie.
* Doktor, práčovňa (za poplatok).

Hotelové kreditné karty: Master a Visa.

Poznámky: Jungle Aqua Park je k dostaniu! Neobmedzený vstup zdarma vrátane občerstvenia a nealkoholické nápoje po celú dobu pobytu je možné € 60 na osobu. A € 30 za dieťa (do 11 rokov).

Upozorňujeme, hotel a cieľové letisko pri výbere vašej ktorej musí byť vrátený a to najmä v kombinácii "letiska Marsa Alam hotel v Hurghade" a naopak "letisko v Hurghade a Hotel Marsa Alam" niekedy dlhé vzdialenosti a očakáva dlhý prevod sa dostal do. To platí aj v prípade, tento hotel je rezervovaný po Níle plavbu.

Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované v regióne Schauinsland-Reisen nie je zahrnuté v cene zájazdu. Hostia majú možnosť si vízum zorganizovať sami alebo si ich kúpiť od sprievodcu Schauinsland-Reisen pri príchode za 30 EUR na osobu.

Bezbariérový hotelový objekt
Bezbariérové ​​izby nie sú k dispozícii.
**************
Hygienické a bezpečnostné postupy, vďaka Corona
V tomto hoteli, tam sú niektoré bezpečnostné opatrenia kvôli Corona, ktoré sú rešpektované podľa hostí a zamestnancov.
Tento hotel reťazca je v kontakte s miestnymi zdravotníckymi orgánmi a je už pripravený plán, ako čeliť Corona. Tento plán obsahuje množstvo dôležitých bezpečnostných opatrení. Samozrejme, že sa zdravotný stav našich hostí a personálu je nanajvýš dôležité.
Chcete sa dostať hosťom Viac informácií o preventívnych opatreniach Corona, môžu bez obáv použiť na recepcii do brožúry. Personál je vždy aktuálne. Ochotne môžu hostia obrátiť na tento prípad možných nejasností.
Okrem toho sada je k dispozícii pre hostí, ktorý stanovuje, dezinfekčné prostriedky, masky, rukavice a ochranné zástery. Personál bude naša hostí je k dispozícii dostatok bezpečnej vzdialenosti, sociálne dištancie, hygiena rúk a masiek a sú v súlade s týmito pokynmi tiež sám.
Ak niektorí hostia chcú návštevy u lekára, môžu byť usporiadané na recepcii, prirodzene s rozvahou.
V celom hoteli, všetky povrchy sú vyčistené a dezinfikované, aby sa znižuje riziko infekcie. Okrem toho, vzorky vody pravidelne, aby nedošlo ku hotelový reťazec môže zabezpečiť správnu koncentráciu dezinfekčného prostriedku v bazéne alebo kúpeľov. Filtre klimatizačných systémov sú pravidelne sledované a vymeniť. Ďalej kontroluje správne dávkovanie pracieho prostriedku, ako aj prevádzkovej teplote zariadenia. V bufete je venovaná tomu, aby sa hostia nemajú automaticky slúžiť jedlo. Ak viditeľné pri návšteve detský zábavný program, respiračné ochorenia u detí, bude odovzdaná priamo rodičom a premýšľať o uzavretí oblasti.
V prípade choroby hosťa, izolácie v miestnosti, je zásadný. Lekár potom bude mať pravidelné návštevy miestnosti. Okrem toho jedlo je k dispozícii, kúpeľne, stropy alebo iné nedá rozdeliť v tomto prípade.
*************
Okrem bezpečnostné certifikáty zo strany egyptskej vlády tento hotel má ďalej obdržali ocenenie TÜV NORD a musia byť splnené v súlade s platnými normami. TN-standard A75-S041.
Tieto štandardy zahŕňajú všetky opatrenia, aby sa zabránilo šíreniu Corona.

Prevencia a liečba príznakov možno nájsť tu:
(
Ncov) -infection-je-Podozrenie-20200125
Dátum: 15/06/2020
Okrem bezpečnostné certifikáty zo strany egyptskej vlády tento hotel má ďalej obdržali ocenenie TÜV NORD a musia byť splnené v súlade s platnými normami. TN-standard A75-S041.
Tieto štandardy zahŕňajú všetky opatrenia, aby sa zabránilo šíreniu Corona.

Poznámka 2:
Safaga Road HURGANDA-EGYPT TEL: 0.020-6534648015 FAX: 0020 až 973.464.800
Katalóg "Egypt · Tunisko · Turkey" Zima 2020/21 na strane 52.
V katalógu "Egypt · Tunisko" Leto 2021 na strane 52.

Sezóna Poznámka: sú k dispozícii pre hotelových HRGA01 iba denné možnosti. Storno/zmena/úprava možná len usporiadateľ.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}