Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:

Hotel Triton Empire je centrálne umiestnený cez rušnú ulicu od cca. 200 metrov od piesočnatej pláže sesterského hotela Empire Resort. V blízkosti sa nachádza supermarket, obchody, reštaurácie, bary a kaviarne.Zariadenie:

Hotel má recepciu s trezorom (v cene), reštauráciu, à la carte reštauráciu, 2 bary, nákupnú pasáž, 2 sladkovodné bazény so slnečnou terasou s ležadlami a slnečníkmi. V cene sú zahrnuté ležadlá, vankúše a slnečníky pri bazéne a na pláži hotela Empire Beach Resort. Všetky zariadenia rezortu Empire Beach Resort je možné bezplatne navštíviť.Izba:

277 štandardných izieb je pekne zariadených s telefónom, satelitnou TV, trezorom, kúrením/klimatizáciou, minibarom, sprchou, WC, balkónom s výhľadom na bazén. Okrem toho existuje 108 izieb superior, ktoré sú rovnako vybavené, ale majú posedenie. Rodinné izby majú oddelenú spálňu a kuchyňu.Šport a zábava:

Pravidelná večerná zábava; za poplatok: biliard, klub zdravia s fitness, masáže, sauna, parný kúpeľ a vírivka. Potápačské a iné aktivity v sesterskom hoteli Empire Beach Resort.All inclusive:

Všetky jedlá formou bufetu a všetky miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 hod., Nezahrnuté: víno a čerstvé džúsy. Popoludňajšie občerstvenie a káva a koláč.Polpenzia:

Raňajky a večere formou bufetuRaňajky:

Raňajky formou bufetuPoznámka: V Egypte je povinná vízová povinnosť. Na získanie víza musí byť vstupný doklad (odporúčame pas) platný 6 mesiacov po skončení cesty. Vstupné vízum do Egypta nie je zahrnuté v cene zájazdu. Vydávanie víz pred vstupom cez Egypt. Veľvyslanectvo Berlín / konzuláty v súčasnosti stojí 22 EUR za vízum. Ako nemecký turista dostanete vízum aj po prílete na egyptské letisko (25 USD / vízová nálepka približne 22 EUR). Na mieste je k dispozícii vízová služba. 28, - € / os. a zahŕňa víza vrátane spracovania a pečiatkovania, čo šetrí čas pri vstupe.

Pobyt v hoteli: V RED SEA HOTELS je neskoré odhlásenie, tj. Hotelová izba a rezervované jedlá sú vám k dispozícii bez obmedzenia až do vyzdvihnutia. Vo všetkých ostatných hoteloch končí hotelová služba o poludnie v posledný deň pobytu v hoteli. ETI má pre niektoré hotely osobitné predpisy.

Poznámka: cestovanie s obmedzenou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že naše hotelové ponuky nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou. Ak však máte záujem, radi si vyžiadame ďalšie informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 2.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}