Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel Fanadir sa nachádza priamo v severnej prístavnej kotline exkluzívneho prístavu "Abu Tig Marina", známeho jachtingového prístavu El Gouna. Len niekoľko minút chôdze po elegantnej promenáde prístavu nájdete množstvo obchodov a rôzne medzinárodné špecialitné reštaurácie Marina, s mnohými luxusnými jachtami a zábavnými miestami, je pomerne sofistikované prostredie s neďalekou plážou, ktorá je vzdialená len pár minút chôdze. Tento hotel je ideálnou dovolenkovou destináciou pre tých, ktorí hľadajú neformálnu dovolenku v sofistikovanej atmosfére a prostredí.

Vybavenie: Hotel odráža jasnú a modernú arabskú architektúru, krásne zdobený teplými tónmi interiéru. Hotel má celkom 20 izieb, malú, veľmi atraktívnu lobby, pool bar a "Reflection Bar" hneď vedľa lobby.Outside je vkusne stanovený bazén s čiastočným fantastickým výhľadom na prístav.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Moderné, príjemné izby majú kúpeľňu so sprchou/WC, sušičom vlasov, kávy/čaju, satelitný TV s plochou obrazovkou, telefón, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, trezorom, minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou s výhľadom pri bazéne.
K dispozícii aj pre jednorazové použitie.

Rezervované možnosti stravovania: B & B: raňajky formou bufetu v hoteli Mosaique.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport za poplatok: kitesurfing, 18 jamkové golfové ihrisko, jazda na koni, telocvičňa, vodné športy (tretia strana v blízkosti)

Služby hotela: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii na recepcii, lobby, bazéne, reštaurácii, verejných priestranstvách a na izbách.

Kreditné karty Hotel: Mastercard, American Express, Visa, Diners Club.

Poznámky: bezbariérové ​​hotelové zariadenie
2 bezbariérové ​​izby k dispozícii na vyžiadanie (dvojlôžková izba štandard).

Upozorňujeme, hotel a cieľové letisko pri výbere vašej ktorej musí byť vrátený a to najmä v kombinácii "letiska Marsa Alam hotel v Hurghade" a naopak "letisko v Hurghade a Hotel Marsa Alam" niekedy dlhé vzdialenosti a očakáva dlhý prevod sa dostal do. To platí aj v prípade, tento hotel je rezervovaný po Níle plavbu.

Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované pri cestovaní v Schauinsland nie je zahrnuté v cestovnej cene. Hostia majú možnosť organizovať vízum sami alebo si ho kúpiť od cestovného sprievodcu Schauinsland po príchode za 30 € na osobu.

Hygienické a bezpečnostné postupy, vďaka Corona:
Reťaz sledovanie verejného zdravia, takže naši hostia môžu zažiť plnú a odpočinkovú dovolenku v obci. Vzhľadom k tomu, zamestnanci a hostia musia počúvať určité bezpečnostné opatrenia, ktoré nie sú založené na Corona mal. Kontakt s miestnymi kontrolnými orgánmi vírus už s cieľom zostať up-to-date existuje.
Tieto hotely postupovať podľa princípov stanovených Svetovou zdravotníckou organizáciou, aby zabezpečili, osobné pohodu. Zamestnanci tiež dostanú pravidelné školenia.
Bezpečnostné opatrenia sú potrebné, a preto zabezpečí, že denná kontroly kontakt teploty pre všetkých hostí, a musia byť vykonávané vo všetkých zamestnancov k vylúčeniu ochorenia. Všetky povrchy sú pravidelne čistené a tam sú Desinfektionsspender k dispozícii.
Stoly a stoličky v reštaurácii je potrebné čistiť po každom použití a dezinfikovať všetky prestieranie sú tiež vymeniť. Všetky hotelové izby pre opakované použitie položky boli odstránené, minibary nie sú naplnené, ale hostia môžu kontaktovať a požiadať o izbovú službu. Všetky izby sú dezinfikované v súlade s predpísanými štandardmi hygieny a čistenie. Okrem toho sú zaznamenané čistiace miestnosti. Plážové osušky sú už na izbe. Lôžka okolo bazéna sú tiež vyčistené a vydezinfikované. Okrem toho bude hotel vo všetkých oblastiach je potrebné prijať k udržiavať bezpečnú vzdialenosť najmenej 1,80 m.
Viac informácií možno nájsť tu:

Dátum: 15/06/2020
Okrem bezpečnostné certifikáty zo strany egyptskej vlády tento hotel má ďalej obdržali ocenenie TÜV NORD a musia byť splnené v súlade s platnými normami. TN-standard A75-S041.
Tieto štandardy zahŕňajú všetky opatrenia, aby sa zabránilo šíreniu Corona.

Poznámka 2: ABU WIG MARINA NORTH BASIN
HURGHADA/El Gouna
EGYPT
0020-653331414
0.020-653.331.415

Sezóna Poznámka: Pre hotel HRGA90 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}