Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Cook's Club El Gouna
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Hotel Kuchárske Club El Gouna

Kuchárske Club El Gouna Adults Only:

Poloha: Hotel sa nachádza priamo v zátoke Kafr El Gouna. Hotelová pláž Zeytouna Beach (plážový klub), cca. 500 m od hotela sa nachádza hotelová kyvadlová doprava (v cene) niekoľkokrát denne. Centrum mesta s niekoľkými obchodmi a reštauráciami/barmi je cca. 200 metrov od hotela. Letisko je cca. 30 km.

Vybavenie: Priateľský rodinný hotel v typickom štýle krajiny ponúka celkom 144 izieb, ktoré sú rozdelené na 3 poschodiach. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, posedenie, prístup na internet (za príplatok), Wi-Fi v hale (vrátane), bufetová reštaurácia Laguna "s terasou a nádherným výhľadom na lagúnu. V záhrade sa nachádzajú 2 sladkovodné bazény (jeden vyhrievaný) so snack barom pri bazéne. Pri bazéne a na pláži s plážovým barom sú k dispozícii plážové lehátka, vankúše, uteráky a slnečníky. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.

Ubytovanie: Pekne zariadené dvojlôžkové izby (cca 19 metrov štvorcových) majú sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, satelitnú TV, minibar (za príplatok), WLAN (za poplatok) Terasa vybavená. Prípadne k rezervácii u bazénu. Dvojlôžkové izby je možné rezervovať aj na strane bazéna za príplatok. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby s alebo bez bazéna na jedno použitie.

Šport/Zábava/wellness: V cene: plážový volejbal, biliard, stolný tenis, šípky, volejbal, aquagym, poplatok: masáže a sauna v hoteli, ako aj rybolov. 18-jamkové golfové ihrisko El Gouna, golfové kurzy a jazda na koni prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Deti: Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný detský bazén a dobrodružné ihrisko.

Poznámky: Kategória krajiny: 3 starsŠportové zariadenia susedného hotela je možné zdieľať za poplatok.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}