Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Jaz Aquamarine Resort
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Exkluzívny rezort Jaz Aquamarine v egyptskom letovisku Hurghada sa nachádza priamo na dlhej, veľmi rovnej štrkovo-pieskovej pláži pri Červenom mori. Na svoje si tu prídu najmä rodiny. Dokonalá kombinácia relaxačných a voľnočasových aktivít, ako aj veľa vodných radovánok, nenechávajú nič potrebné a vytvárajú nezabudnuteľnú dovolenku. Centrum Hurghady je vzdialené približne 20 km. Letisko je vzdialené približne 17 km.

Vybavenie: Tento 5-hviezdičkový hotel hotelového reťazca JAZ ponúka relaxačnú dovolenku. K vybaveniu hotela patrí priestranná vstupná hala s recepciou, 6 barov, 2 hlavné reštaurácie (2. hlavná reštaurácia Four Corners môže byť čiastočne zatvorená, v závislosti od obsadenosti hotela) a 5 Á-la-carte reštaurácií a nová indická reštaurácia „Amaya“ (s Rezervácia zahŕňa 2 konkrétne reštaurácie týždenne). Kaderníctvo a wellness. V rozsiahlej záhradnej oblasti sa nachádza 17 bazénov (čiastočne vyhrievané bazény od 1. novembra do 31. marca) so samostatnými detskými bazénmi, bazénom / plážovým barom a vírivkou na pláži (od 16 rokov). 3 aquaparky, z ktorých niektoré sú otvorené striedavo v závislosti od obsadenosti hotela, spolu 14 toboganov vrátane 4 detských toboganov ponúka vodné radovánky pre malých aj veľkých (tobogány na pláži od 120 cm a max. 120 kg). Ležadlá, vankúše, slnečníky a plážové osušky sú pri bazéne a na pláži zadarmo. Na pláži sú tiež plážové kiosky s pizzou, palacinkami, sendvičmi, párkami v rožku a rôznymi džúsmi.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové superior: majú oddelené postele, sprcha / WC, sušič vlasov, klimatizácia (individuálne nastaviteľná), trezor, TV, telefón, minibar (obsah za poplatok), čajník / kávovar, rýchlovarná kanvica a balkón alebo terasa s posedením. Dvojlôžkovú izbu superior je možné rezervovať za jednorazové použitie alebo výhľad na bazén alebo more za príplatok.
(Okrem toho leto 19 pod rezervou HRGA11 s výhľadom na bazén (DSP/DST).)
Rodinná izba Superior: Rovnaké vybavenie ako dvojité lepšie, ale priestrannejšie (40 m²) s manželskou posteľou a oddelený priestor s 2 rozkladacími lôžkami (180 x 80 cm). k dispozícii za príplatok rodinné izby a vynikajúce výhľadom na more (FMZ).
Rodinná izba Deluxe: S inak rovnakým vybavením ako nadštandardná rodinná izba, ešte priestrannejšia (približne 50 m²), s 2 rozkladacími pohovkami (180 x 80 cm) vo vstupnom priestore a samostatným priestorom na spanie.
Rodinná izba typu Deluxe typu B (2FB): Vybavená ako rodinné izby typu Deluxe, ale s priamym prístupom do spoločného bazéna.
Royal Suite (na vyžiadanie): S rovnakými vybavenie ako Junior Suite, z ktorých každý elegantný a priestranné Royal Suites (100m²) s veľkou terasou s prístupom k súkromným bazénom. Elegantné spálne s manželskou posteľou s útulným obývacím priestorom vás pozývajú na leňošenie.
Executive Suite (na vyžiadanie): S rovnakými vybavenie ako junior suites, výkonné apartmány majú oddelenú spálňu s manželskou posteľou, elegantná obývacia izba s pohodlným posedením.
Junior Suite (na vyžiadanie): Elegantný a priestranné junior suity (70 m²) a majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu (individuálne ovládaná) Bezpečnostná schránka, satelitný TV, telefón, minibar (obsah za poplatok) s spálňa a oddelená obývacia izba s výhľadom na bazén.
Izba Super Economy (SSZ): Rovnaké vlastnosti ako dvojitý superior, obmedzený výber. Možno rezervovať aj ako typ B (SZB) s výhľadom na bazén.

Rezervovateľné možnosti stravovania: All Inclusive: Všetky jedlá formou bufetu.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky (7 - 10:30), obed (12:30 - 14:30) a večera (18:00 - 21:30) formou bufetu a rôzne tematické večery. Občerstvenie (12:00 - 17:00), zmrzlinový a plážový kiosk (12:00 - 17:00), káva a pečivo od 17:00 do 18:00 v bazéne La Perla, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 24:00, dovážané nápoje za poplatok) ku každému otvorené bary. Nápoje na diskotéke od 22:00 do polnoci v cene, od 24:00 do 2:00 za príplatok). Denná fľaša vody na izbe. 2 fľaše vody v rodinných izbách. Plný minibar pri príchode (za poplatok), alternatívne na 7 nocí 2 x týždenne, v závislosti od dostupnosti v jednej z 5 à la carte reštaurácií talianska (nino), ázijská (Makai Tukai), reštaurácia s rybami (Corallo), reštaurácia na Blízkom východe (Sofra), indická reštaurácia (Amaya) po rezervácii najmenej 48 hodín vopred a (niektoré jedlá v menu za príplatok).
Nie je zahrnuté v cene all inclusive: dovážané alkoholické nápoje, minibar a vodná fajka (od 19. do 24. v šišskom kúte nie sú zahrnuté), kúpeľné a kozmetické salóny.
Ultra AI (HRGA11): Jedná sa o all-inclusive.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: 7x týždenne animačný program (športový, fitnes a zábavný program. Večer zábava napr. Živá hudba, folklór alebo tanečné predstavenia, diskotéka v divadle.

Športové nezahrnuté: posilňovňa (16 rokov), aerobik, plážový volejbal, vodné pólo, vodný aerobik, tenis, stolný tenis, šípky a bocce.

Šport za poplatok: svetlomety na tenis, jazdy na ťavách a vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži.

Detský program: Medzinárodný miniklub 4-12 rokov, detské ihrisko, detský bufet v hlavnej reštaurácii. Samostatný detský bazén so šmykľavkami.

Wellness: Za poplatok: kúpeľný areál JAZ Aquamarine s rôznymi procedúrami v 18 miestnostiach na procedúry. Kozmetický salón a kaderníctvo.

Hotelové služby: Wi-Fi na izbách av lobby zdarma (obmedzená rýchlosť, 2 zariadenia na izbu), vysoká rýchlosť za poplatok.
24-hodinová lekárska služba (za poplatok). Práčovňa (za poplatok). 3 bankomaty (zmenáreň). Lekáreň v komplexe. Limuzína (za poplatok).

Hotelové kreditné karty: Visa, Mastercard, American Express.

Upozornenia: K dispozícii sú tri izby pre osoby so zdravotným postihnutím.
*********
Pretože koraly niekedy dorastajú až k pobrežiu, odporúča sa kúpacia obuv. Hlbšia voda je ľahko dostupná na ostrohu.
*********
Deti do 120 cm musia mať v bazéne vodné krídla.
*********
Na večeru je potrebné vhodné oblečenie a dlhé nohavice sú povinné.
*********
Hygienické a bezpečnostné postupy, vďaka Corona
Hotelový reťazec venuje pozornosť kvôli Corona na prísnejšie bezpečnostné opatrenia, ktoré musia byť prísne dodržiavané zo strany hostí a personálu.
Všetky povrchy v celom hoteli bude pravidelne čistiť a dezinfikovať, dezinfekcia Zásobníky sú tiež k dispozícii vo všetkých oblastiach. Tam sú vykonávané s personál rýchlych testov a meranie teploty s hosťami chorobám vylúčené. Okrem toho budú naši hostia dostane list s informáciami, ktoré sú uvedené všetky dôležité opatrenia, ktoré sú tiež pozorované. Môže byť vykašľal iba v ohybe paže a užívať si. Okrem toho je potrebné venovať pozornosť do vzdialenosti najmenej 1,50 m. Personál sa zúčastnil pravidelné vzdelávacie programy s cieľom konať správne v prípade choroby.
patriť medzi hosťami, ako napríklad tiež pracovníci sa uistili, že ich ruky pravidelne umývajú a dezinfikujú, sociálne odstup je udržiavaný a masky nosia sa cez nos a ústa. Ak však symptómy stanú sa nápadné v človeku, návšteva lekára je organizovaná v rámci uváženia.
Izby môžu byť znovu obsadené až 12 hodín po odchode posledného hosťa. Dôkladné čistenie a dezinfekcia sú samozrejme zaručené. V reštaurácii podávajú jedlá kuchári.
Filtre ventilácie v hoteli sa pravidelne menia. Aktivity detského klubu sa konajú vonku. Ak dieťa prejaví príznaky, rodičia budú o tom okamžite informovaní.
Kríza tím je tiež k dispozícii, ktoré sa stará o realizácii bezpečnostných opatrení. Samozrejme, hostia môžu tiež obrátiť na tím na neistôt.
V prípade choroby, človek sa okamžite izolovaný a je vyrobený návštevu lekára hotelového lekára. Kontakt s inými ľuďmi tu je prísne zakázané.
Dátum: 15/06/2020

Poznámka 2:
Upozorňujeme, hotel a cieľové letisko pri výbere vašej ktorej musí byť vrátený a to najmä v kombinácii "letiska Marsa Alam hotel v Hurghade" a naopak "letisko v Hurghade a Hotel Marsa Alam" niekedy dlhé vzdialenosti a očakáva dlhý prevod sa dostal do. To platí aj v prípade, tento hotel je rezervovaný po Níle plavbu.

Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované v regióne Schauinsland-Reisen nie je zahrnuté v cene zájazdu. Hostia majú možnosť si vízum zorganizovať sami alebo si ich kúpiť od sprievodcu Schauinsland-Reisen pri príchode za 30 EUR na osobu.

ČASOPISOVÝ OKRES JUH SAHL HASHISH ROAD HURGHADA / EGYPT 0020-0653461100 0020-0653461109
Katalóg "Egypt · Tunisko · Turkey" Zima 2020/21 na strane 58.
V katalógu „Egypt · Tunisko“ leto 2021 na strane 57.

Sezónna poznámka: V hoteli HRGA11 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}