Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

The Grand Resort
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
ETI tipy:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • Očarujúce atmosféra 1001 nocí
  • Priestranný bazén
  • Len kúsok od Grand Mall
  • WiFi v hale


Miesto:

Postavený v maurskom štýle, hotel má 828 izieb a je oddelený od susedného Grand Mall "a ulice od sesterského hotela Grand Hotel, zatiaľ čo Grand Mall" ponúka celý rad reštaurácií, kaviarní, barov, obchodov a zábavných zariadení. Cca. 150 metrov od pláže Grand Hotelu môžete zdieľať. Centrum mesta Hurghada je vzdialené asi 10 km a je ľahko dostupné každodenným bezplatným autobusom.vybavenie:

Vo vkusne zariadenej lobby nájdete recepciu (nemecky hovoriaca), lobby bar s 24-hodinovým servisom a hosťovský servis.Hotelový komplex má 2 hlavné reštaurácie a 3 on-la-carte reštaurácie, ako aj 5 ďalších reštaurácií v Grand Mall a rôznych barov.Grand Resort má dobre zariadenú konferenčnú miestnosť.Pozývajúca kúpacia oblasť pozostáva z 3 rozsiahlych sladkovodných bazénov a 2 detských bazénov, v zime je vykurovaný jeden dospelý a jeden detský bazén.Obklopený slnečnou terasou nájdete aj 2 snack bary, reštauráciu pri bazéne a bar Pergola.V klube Orange "sa nachádza teatime.V bazéne sú k dispozícii stoličky, vankúše a slnečníky zdarma, ako aj na pláži sesterského hotela Grand Hotels ".Osušky sú v pohodlnej plážovej taške vo vašej izbe.V neďalekom Grand Mall sa nachádzajú rôzne výstavy a sú tu reštaurácie (nie all-inclusive), internet a biliardová kaviareň a mini-market (všetko za poplatok).miestnosť:

Komfortné izby sú vybavené kúpeľňou, WC, klimatizáciou (sezónne), telefónom, SAT.TV, chladnička, trezor, sušič vlasov, posedenie a balkón/terasa.Luxusné izby (DZX) majú výhľad na bazén alebo záhradu.Jazdecké suity (DZJ/EZJ) majú výhľad na bazén alebo do záhrady a sú väčšie.Štandardné izby (DSB) sa nachádzajú na pozemku (zadná strana hotela) a majú výhľad na ulicu.Grand Suite (DSD) má väčšiu spálňu a oddelenú obývaciu izbu, cez dvere alebo vizuálne oddelené.Pri rezervácii štandardu u.Izba Deluxe, Junior Suite a veľká suita s 2 dospelými a 1-2 deťmi alebo 3 osobami, s manželskou posteľou a možnosťou prístelky.Rodinné izby (FZ3/FZ4/FZ5) majú rovnaké základné vybavenie, ale majú aj samostatnú spálňu s prepojovacími dverami.Šport a zábava:

Medzinárodný animačný program počas dňa, bazénové hry, stolný tenis; Za poplatok: masáž, biliard a v hoteli Grand sa navyše sauna, vírivka, fitnes centrum, 2 tenisové kurty s reflektorom, rôzne plážové hry, bezplatný transfer do potápačského centra.Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu v hlavných reštauráciách, zatiaľ čo v bare pri bazéne nájdete rôzne občerstvenie, kávu, čaj a koláče. Miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10 do 12 hodín. Nosenie náhrdelníka je povinné. Doplnkové služby za príplatok sú k dispozícii na mieste.E-mailová adresa:Webové stránky:facebook:Katalóg zdôrazňuje:
  • Očarujúce atmosféra 1001 nocí
  • Priestranný bazén
  • Priamo na Grand Mall s množstvom obchodov a reštaurácií
  • WiFi v hale


Informácie o cenách:

dňa 04.01.2020
z Düsseldorfu
v štandardnej dvojlôžkovej izbe
s all-inclusivePoznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}