Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Onatti Beach Resort
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Stredisko sa nachádza na pobreží Červeného mora. Po asi. 50 km k dosiahnutiu Medzinárodné letisko Marsa Alam.

Vlastnosti:
Hostia sú ubytovaní v 204 izbách. Hostia sú vítané na prijímacie ploche, možno nájsť v ktorom recepcie a check-in/out servis. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - herňa, viacjazyčný personál, lekárska starostlivosť, práčovňa a hľadisko. Wi-Fi vo verejných priestoroch umožňuje cestovateľ zostať v spojení s okolitým svetom v kontakte. Obchody sú tiež k dispozícii. Deti sa môžu odreagovať na ihrisku, na čo hrdlo ráči. Ak je to nutné pre cestujúcich s parkovaním osobné automobily k dispozícii.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia možno ovládať vnútornú klímu. Balkón alebo terasa je jedným zo základných zariadení väčšine miestností. Výhody nejaké ubytovania sú zahrnuté tiež na stranu more. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. Mini chladnička je tiež štandardnou výbavou. Pre optimálny komfort, telefón a TV poskytnúť. V kúpeľni, vybavené sprchou, sušičom vlasov. Bezbariérové ​​izby sú k dispozícii. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Či už sú športovci aktívni alebo hľadajú relaxáciu, hostia môžu plávať niekoľko dĺžok v jednom z 3 vonkajších bazénov, zatiaľ čo deti majú únikovú plochu.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.Ak máte náladu na cvičenie, ponúka tenis, plážový volejbal a jazdu na koni.Nadšenci vodných športov si môžu vychutnať šnorchlovanie a potápanie.Cestujúci je areál zahŕňa posilňovňu, stolný tenis, biliard a šípky širokú škálu halových športov z čoho vyberať.Ubytovacie zariadenie ponúka rôzne kúpeľné služby, ako je sauna, parný kúpeľ, kozmetický salón a masáže.Zábavné programy pre dospelých a deti zvyšujú pobyt hostí.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú krčma a lobby bar. Chutné špeciality čakajú na cestujúcich v dvoch klimatizovaných nefajčiarska reštaurácia. Osviežujúce nápoje na pláži zabezpečiť príjemné chvíle. Je možné rezervovať all-inclusive. Chutné a výdatné raňajky čaká hostí na raňajky, obed a večeru. Okrem toho poskytuje zariadenie občerstvenia. Areál ponúka celý rad alkoholických i nealkoholických nápojov.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}