Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Pensee Royal Garden
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Vlastnosti:
Ubytovanie je k dispozícii vstupnú halu a recepcii. Objekt je vybavený trezorom. Wi-Fi na verejných miestach umožňuje hosťom zostať v spojení s okolitým svetom v kontakte. Supermarket a obchod so suvenírmi a ďalšie obchody možno použiť pre nákupy a prechádzky. Krásna záhrada a detské ihriská sú súčasťou areálu domu. K ďalšiemu vybaveniu v hotelových počíta s herni. Ak je to nutné pre cestujúcich s parkovaním osobné automobily k dispozícii. Medzi ďalšie vybavenie patrí stráženie detí, starostlivosť o deti, zdravotnej starostlivosti, Budiací servis, práčovňa, kaderníctvo a hotelový lekár. Kyvadlová doprava je ponúkaný.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie.Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť.Väčšina ubytovania má bočný výhľad na more.Izby s kobercom majú manželskú posteľ.K dispozícii sú oddelené spálne.K dispozícii sú prístelky.K dispozícii je tiež trezor a za poplatok minibar.K dispozícii je tiež chladnička a čaj/kávovar.Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (za poplatok).Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning.Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je snack bar pri bazéne.Športová ponuka ponúka veľa rôznych športových aktivít v ubytovaní, napríklad:Tenis, bocce, plážový volejbal a jazda na koni a volejbal za poplatok.Hostia môžu využívať rôzne vodné športy vrátane potápania a aqua fitness.Šnorchlovanie sa poskytuje za poplatok.Dom ponúka celý rad možností pre fyzické aktivity v krytom priestore, ako napríklad telocvičňa, biliard, šípky, aerobic a stolný tenis na poplatkoch.Hotel ponúka kúpele rôzne aplikácie, vrátane kúpele, parný kúpeľ, hammam, salón krásy, masáže a Ayurveda liečby, za príplatok, sauna.Zábavný program, živá hudba, diskotéka, detský klub, mini diskotéka a nočný klub zabezpečujú to najlepšie vo voľnom čase.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú kaviareň a bar. Je to all-inclusive pobytu. sú ponúkané raňajky, obedy a večere. Bezlepková jedlá a vegetariánske pokrmy sú varené na objednávku. Okrem toho poskytuje ubytovacie občerstvenia. Dom nesie sortiment alkoholických i nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: Visa, AMEXCO a MasterCard.

Dôležité poznámky:
Izby typu Economy/Eco sa zvyčajne líšia veľkosťou, vlastnosťami a polohou od štandardnej izby. Tento typ izby prideľuje hotelier na mieste v závislosti od dostupnosti.

Izby s 2 izbami môžu byť tiež duplexné alebo duplexné.

Niektoré zariadenia, vybavenie a aktivity môžu byť spojené s dodatočnými poplatkami.

Ak ste si rezervovali cestu bez transferu cez XPUR a pricestovali ste po 18:00 hodine vo Vašom rezervovanom hoteli, informujte o tom prosím hoteliér ešte pred príchodom, aby ste si rezervovali službu.

Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie na mieste. Prípadne sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Niekedy. Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Radi by sme Vás upozornili na skutočnosť, že v deň príchodu (platí aj pre nočné lety) sa môžete zaregistrovať do hotela od 15.00 hod. (Miestna odchýlka je rezervovaná). V deň odchodu môžete využiť izbu až do 11:00 (miestne výnimky sú vyhradené).

Ponuka na rezerváciu hotelov je platná len pre účastníkov cestovania, ktorí si rezervovali, majú pobyt alebo môžu poskytnúť dôkaz o lete z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska alebo Beneluxu. Hotelieri sú oprávnení požadovať dodatočné platby bez zodpovedajúceho dôkazu na mieste alebo rezerváciu odmietnuť.

Upozorňujeme, že v niektorých mestách a meste sa účtuje mestská daň. Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu, mestskú daň účtuje hotel pri príchode alebo odchode. Výška dane sa môže líšiť v závislosti od kategórie hotela, sezóny, trvania a dňa príchodu.

Od októbra do mája môžu alebo nemusia byť zariadenia/služby dostupné v niektorých destináciách kvôli poveternostným podmienkam alebo nízkym počtom návštevníkov. Obmedzenia sa môžu vzťahovať na hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity. Renovácie alebo stavebné práce sa môžu uskutočniť v tomto čase v rezervovanom hoteli alebo v susednom hoteli, ako aj v jeho bezprostrednej blízkosti.

COVID-19: Do konca roka 2020 očakáva, že niektoré priestory/služby môžu byť obmedzené alebo nie sú k dispozícii. Obmedzenia môžu odkazovať sa na hotelové vybavenie, cateringové služby, vonkajšie zariadení a aktivít.

Požiadavky na vstup pre nemeckých štátnych príslušníkov možno nájsť pod

Hostia s nemeckým občianstvom by sa mali včas informovať na zodpovednom konzuláte podľa aktuálnych požiadaviek na vstup.

Vízové ​​poplatky nie sú zahrnuté v cene zájazdu.

Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše prázdninové balíky sú všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

(Iba na vyžiadanie e-mailom)

Upozornenie:
Vízum je možné zakúpiť pred príchodom na egyptské veľvyslanectvá a konzuláty alebo po príchode na určené priehradky na letisku. Po vstupe je nákup možný aj prostredníctvom nášho sprievodcu. Vízové ​​poplatky nie sú zahrnuté v cene zájazdu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}