Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Rohanou Beach Resort And Ecolodge
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Vlastnosti:
Stredisko víta hostí vo svojich 78 izbách.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.WiFi (bez poplatku) poskytuje cestujúcim prístup na internet.Komplex ponúka širokú škálu dostupných zariadení.Supermarket a ďalšie obchody sa môžu využiť na nákupy a prechádzky.Deti sa môžu na ihrisku obracať na svoje srdce.K ďalším zariadeniam patrí herňa a knižnica.Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku letoviska.K vybaveniu na mieste patrí viacjazyčný personál, 24-hodinová ostraha, služba stráženia detí na požiadanie, požičovňa áut, transferová služba, izbová služba, práčovňa a kadernícky salón.K dispozícii je tiež bezplatná kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
K dispozícii je kúpeľňa v izbách - klimatizácia a kúrenie tiež zaisťujú správnu vnútornú klímu. Väčšina ubytovacích zariadení má výhľad na more. K dispozícii je tiež trezor a za poplatok minibar. Komfortné vybavenie s telefónom a TV zabezpečuje rôzne možnosti komunikácie a zábavy. V kúpeľni nájdete sprchovací kút a sušič vlasov. Okrem toho sú k dispozícii izby, ktoré sú bezbariérové. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén oblasť ponúka osviežujúce kúpanie.Lehátka a slnečníky zaručujú relaxačné hodín.Vírivka vás láka k odpočinku vašich svalov (za poplatok).Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.V bare pri bazéne si hostia môžu vychutnať množstvo nealkoholických nápojov.Športová ponuka ponúka veľa rôznych športových aktivít v ubytovaní, napríklad:Bocce a plážový volejbal a za poplatok cyklistika/horská cyklistika a jazda na koni.Rezort ponúka množstvo indoorových športových aktivít, ako je telocvičňa, stolný tenis a šípky, ako aj biliard za poplatok.Komplex ponúka za poplatok rôzne kúpeľné služby vrátane kúpeľov, sauny, salónu krásy a masážnych procedúr.Deti sú láskyplne stará v klube deti.

Stravovanie:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, vrátane baru a lobby baru. Stravovacie možnosti zahŕňajú 2 klimatizované raňajky formou bufetu a à la carte reštaurácie (nefajčiarske). Osviežujúce nápoje v plážovom bare poskytujú dobrý pocit. Ubytovanie ponúka all-inclusive a all-inclusive špeciality ako rezervovateľné jedlá. Na raňajky, obedy a večere čakajú cestujúci chutné a bohaté raňajky formou bufetu. Na požiadanie sa pripravujú diétne jedlá, vegetariánske jedlá a halal jedlo. Stredisko ďalej ponúka občerstvenie. Ubytovanie zahŕňa rôzne alkoholické a nealkoholické nápoje.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: Visa a MasterCard.

Dôležité poznámky:
Izby typu Economy/Eco sa zvyčajne líšia veľkosťou, vlastnosťami a polohou od štandardnej izby. Tento typ izby prideľuje hotelier na mieste v závislosti od dostupnosti.

Izby s 2 izbami môžu byť tiež duplexné alebo duplexné.

Niektoré zariadenia, vybavenie a aktivity môžu byť spojené s dodatočnými poplatkami.

Ak ste si rezervovali cestu bez transferu cez XPUR a pricestovali ste po 18:00 hodine vo Vašom rezervovanom hoteli, informujte o tom prosím hoteliér ešte pred príchodom, aby ste si rezervovali službu.

Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie na mieste. Prípadne sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Niekedy. Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Radi by sme Vás upozornili na skutočnosť, že v deň príchodu (platí aj pre nočné lety) sa môžete zaregistrovať do hotela od 15.00 hod. (Miestna odchýlka je rezervovaná). V deň odchodu môžete využiť izbu až do 11:00 (miestne výnimky sú vyhradené).

Ponuka na rezerváciu hotelov je platná len pre účastníkov cestovania, ktorí si rezervovali, majú pobyt alebo môžu poskytnúť dôkaz o lete z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska alebo Beneluxu. Hotelieri sú oprávnení požadovať dodatočné platby bez zodpovedajúceho dôkazu na mieste alebo rezerváciu odmietnuť.

Upozorňujeme, že v niektorých mestách a meste sa účtuje mestská daň. Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu, mestskú daň účtuje hotel pri príchode alebo odchode. Výška dane sa môže líšiť v závislosti od kategórie hotela, sezóny, trvania a dňa príchodu.

Od októbra do mája môžu alebo nemusia byť zariadenia/služby dostupné v niektorých destináciách kvôli poveternostným podmienkam alebo nízkym počtom návštevníkov. Obmedzenia sa môžu vzťahovať na hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity. Renovácie alebo stavebné práce sa môžu uskutočniť v tomto čase v rezervovanom hoteli alebo v susednom hoteli, ako aj v jeho bezprostrednej blízkosti.

COVID-19: Do konca roka 2020 očakáva, že niektoré priestory/služby môžu byť obmedzené alebo nie sú k dispozícii. Obmedzenia môžu odkazovať sa na hotelové vybavenie, cateringové služby, vonkajšie zariadení a aktivít.

Požiadavky na vstup pre nemeckých štátnych príslušníkov možno nájsť pod

Hostia s nemeckým občianstvom by sa mali včas informovať na zodpovednom konzuláte podľa aktuálnych požiadaviek na vstup.

Vízové ​​poplatky nie sú zahrnuté v cene zájazdu.

Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše prázdninové balíky sú všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

(Iba na vyžiadanie e-mailom)

Upozornenie:
Vízum je možné zakúpiť pred príchodom na egyptské veľvyslanectvá a konzuláty alebo po príchode na určené priehradky na letisku. Po vstupe je nákup možný aj prostredníctvom nášho sprievodcu. Vízové ​​poplatky nie sú zahrnuté v cene zájazdu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}