Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:
Stredisko "Delta Sharm Resort" sa nachádza v zálive Na'ama v Egypte.

Zariadenie:
Rezort ponúka lobby a recepciu. K vybaveniu patrí trezor. Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch. Supermarket a ďalšie obchody sa môžu využiť na nákupy a prechádzky. Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou areálu strediska. V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute. Medzi ďalšie vybavenie patrí 24-hodinová ostraha, platená služba hlídania detí, izbová služba, práčovňa a kadernícky salón. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia možno ovládať vnútornú klímu. Cestujúci nájdu uvítanie. Vo väčšine izieb má balkón k dispozícii. Všetky izby majú manželskú posteľ alebo rozkladacie pohovku. Tiež postieľky a môžu byť poskytnuté prístelky. Okrem toho, trezor a minibar sú k dispozícii. K dispozícii je chladnička, sporák a čaj/kávovar sú tiež zahrnuté ako štandard. Rôzne komunikačné a zábavné zariadenia sú od komfortné zariadenia s prístupom na internettelefón a televízia zaručená. Hostia môžu využiť večerné služba odostielania. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. sušičom vlasov a kozmetickým zrkadlom, sú k dispozícii na použitie každodenné.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén s detskou časťou je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelné aqua tréningu. Na slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, sviatky teraz. Vírivku kysne pre svalovú relaxáciu (za poplatok). Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. K dispozícii je tiež bazén/snack bar. Tí, ktorí nemajú ani nechcú vzdať športové cestovanie, ponúka ubytovanie golf. Areál ponúka celý rad možností pre fyzickú aktivitu v krytom priestore, napríklad, posilňovňa, stolný tenis, biliard a šípky poplatkov. Komplex ponúka v kúpeľoch rôzne aplikácie, vrátane kúpele, kozmetický salón, masáže a ajurvédskej procedúry,Za príplatok, sauna a parný kúpeľ. Zábavný program, detský klub a mini disco zabezpečiť najlepšie rekreačné zábavu.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako sú kaviarne a baru. K ubytovania ponúka k dostaniu potraviny alebo plná penzia a all-inclusive. Chutné a výdatné raňajky čaká na cestujúcich na raňajky, obed a večeru. Pre špeciálne poschodia túžby rezort vegetariánske stále pripravený. Okrem toho poskytuje ubytovacie občerstvenia. Areál ponúka celý rad alkoholických i nealkoholických nápojov.

Vezmite prosím na vedomie:
Izby typu Economy sa líši od štandardných izieb všeobecne rozmery, zariadenia a umiestnenie. Tento izba je nezávislá od majiteľa hotela na mieste, v závislosti od dostupnosti, odpustí.

Izba s dvoma izbe môžu byť voliteľne mezonet alebo mezonetové izby.

Za určité zariadenia, ponuky a aktivity sa môžu vzťahovať ďalšie poplatky.

Ak ste si rezervovali cestu bez prenosu cez ITT a príchod po 18 hod v rezervovaného hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, takže vaše rezervovaná služba je poskytovaná.

Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie na mieste. Prípadne sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Niekedy. Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Radi by sme Vás upozornili na skutočnosť, že v deň príchodu (platí aj pre nočné lety) sa môžete zaregistrovať do hotela od 15.00 hod. (Miestna odchýlka je rezervovaná). V deň odchodu môžete využiť izbu až do 11:00 (miestne výnimky sú vyhradené).

Ponuka na rezervácie hotely platí len pre účastníkov cesty, ktorí si rezervovali letenku prichádzajúce z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, majú bydlisko v týchto krajinách a môže poskytnúť podporné dôkazy. Hotelieri majú nárok bez podpory príslušných platieb detekcie na mieste alebo mať knihu späť.

Informujte sa o aktuálnej bezpečnostnej informácie zo zahraničia do cieľovej destinácie v alebo na telefónnom čísle 030-18172000.

Upozorňujeme, že obmedzené obdobie od októbra do mája niektoré zariadenia/služieb v dôsledku klimatických dôvodov alebo z dôvodu nízkej návštevnosti alebo nie sú ponúkané. Obmedzenia môžu odkazovať sa na hotelové vybavenie, cateringové služby, vonkajšie zariadení a aktivít. Renovácia alebo stavebných prác sa môže uskutočniť v rezervovanom hoteli alebo v susednom hoteli, veľmi blízko počas tejto doby.

COVID-19: Do konca roka 2020 očakáva, že niektoré priestory/služby môžu byť obmedzené alebo nie sú k dispozícii. Obmedzenia môžu odkazovať sa na hotelové vybavenie, cateringové služby, vonkajšie zariadení a aktivít.

Obmedzená pohyblivosť

Vezmite prosím na vedomie, že naše prázdninové balíky sú všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

(Iba na vyžiadanie e-mailom)
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}