Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Jaz Mirabel Beach
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Hotel Jaz Mirabel Beach

Jaz Mirabel Beach:

Poloha: Hotel sa nachádza na pretiahnuté piesočné/štrkové pláže. Na letisko Sharm el Sheikh je cca. 11 km ďaleko. Živý Naama Bay do cca. 25 km od hotela sa dostanete denne shuttle bus (za poplatok).

Vybavenie: Hotel je známy LANG hotelový reťazec má 645 izieb. K dispozícii je vstupná hala s recepciou, Wi-Fi vo verejných priestoroch (v cene), 2 bufetové reštaurácie, 3 à la carte reštaurácie (za poplatok, nutná rezervácia), niekoľko barov, nočný klub, kaderníctvo a obchody ATM. Slnečná terasa a bazén činnosť nachádza vo vonkajšom areáli je rozľahlý bazénový komplex s 3 bazény (čiastočne vyhrievaný) s 5 snímok. Lehátka, slnečníky a plážové osušky sú pri bazéne/pláže hotela. Lekárske a práčovňa za poplatok. Kreditné karty: VISA, Mastercard, Amexco, Diners

Ubytovanie v rodinnom dome: Komfortné dvojlôžková izba (25 m²) sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, kávy/čaju, satelitný TV, telefón, balkón alebo terasa, Wi-Fi (v cene), vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), trezor (v cene), mini bar (za poplatok), doplňovaný minibar (vrátane, denne) (cca 31 metrov štvorcových) s vodou a KlimaanlageDie double Superior sú priestrannejšie, s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby. Voliteľný príplatok s výhľadom na more.

Šport/Zábava/wellness: zadarmo: posilňovňa, aerobik, vodný aerobik, plážový volejbal, bocce, tenis, lukostreľba poplatok: osvetlené tenisové kurty, biliard, masáže a kozmetické procedúry v kúpeľoch Jaz Mirabel. Kite surfing, potápanie a požičovňa bicyklov od miestnych poskytovateľov.

Deti: Pre našich malých hostí je k dispozícii hodinová starostlivosť v miniklube (4-12 rokov), 2 vyhrievané detské bazény so šmýkačkami a dve ihriská.

Poznámky: Na večeru sú vhodné oblečenie a dlhé nohavice pre mužov. Kategória kategórie 5 hviezdičiek

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}