Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel LABRANDA Tower Bay
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Hotel LABRANDA Tower Bay

LABRANDA Tower Bay:

Poloha: Hotel sa nachádza idylicky na útesech zátoky Tower Bay na hotelovej koralovej/piesočnatej pláži s útesom a ponúka najlepšie podmienky pre šnorchlovanie a potápanie. Prístup k moru cez mólo. Naama Bay s množstvom barov, reštaurácií, kaviarní a obchodov je cca. 5 km ďaleko. Letisko Sharm El Sheikh je vzdialené cca. 18 km.

Vybavenie: Atraktívne navrhnutý rekreačný komplex má 158 izieb rozložených na niekoľkých jedno a dvojposchodových budovách.Hotel LABRANDA Super Beach ponúka lobby s recepciou, lobby barom, Wi-Fi (súčasťou spoločných priestorov), práčovňa (za príplatok), piano bar, open air bar La Siesta, panoramatický bar, pizzeria/Shahrazad, A la carte reštaurácia El Basha s orientálnou kuchyňou a grilom, obchody, minimarket, obchody so suvenírmi, zasadacie miestnosti a zdravotné služby (za príplatok) .V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe sú 2 sladkovodné bazény (z ktorých jeden je vyhrievaný) a bazén s morskou vodou so slnečnou terasou a bar pri bazéne.V kúpeľnom areáli sa nachádza krytý bazén.Použitie plážových stoličiek, vankúšov, uterákov a slnečníkov je súčasťou bazénu a na pláži.Kreditné karty: VISA, Mastercard.

Ubytovanie v rodinnom dome: Priestranná a príjemný dvojlôžková izba (cca 36 m²) sú vybavené kúpeľňou/WC, sušič vlasov, telefón, trezor (v cene), satelitný LCD TV, minibar (za poplatok), na prípravu kávy a čaju, klimatizáciu a balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady (DR).Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.Prípadne vedľa bazéna, s výhľadom na more, alebo ako najlepší Double (obmedzenej dostupnosti) priestranné a vkusne zariadené dvojlôžkové izby Superior (cca 36 m²) sú vybavené kúpeľňou/WC, sušič vlasov, telefón, trezor (v cene), satelitný LCD TV, minibar (za poplatok), kávy a čaju, klimatizáciu a balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady (DSG).Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.Voliteľne možno objednať aj na strane bazéna, s výhľadom na more alebo ako najnižších sadzieb štvorhre (obmedzené množstvo).

Šport/Zábava/Wellness: Za poplatok: svetlomet a vybavenie pre tenis, kúpele a wellness centrum s parným kúpeľom, saunou, vírivkou, masážami a potápačskou školou a vodnými športami na pláži miestnymi poskytovateľmi.

Deti: Pre mladších hostí je hodinová starostlivosť v mini klubu (4-12 rokov), detské ihrisko a detský bazén.

Poznámky: kategória kategórie 4 hviezdičky.

Popis regiónu: Egypt - Krásne krištáľovo čisté more a úchvatný podmorský svet fascinujú každého turistu. Či už ste slúžka na slnko, draci surferov, šnorchlovanie alebo potápači, tu zažijete nezabudnuteľnú dovolenku.

Vaša rekreačná oblasť Sharm El Sheikh - Na juhu polostrova Sinaj, prekrytý vodami Červeného mora, sa nachádza obľúbená rekreačná oblasť Sharm El Sheikh. Krásne zátoky s fascinujúcim podmorským svetom na jednej strane a impozantnými horami Sinaj s mnohými možnosťami výletov na druhej strane sľubujú pestrú dovolenku.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}