Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Steigen. Alcazar
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Hotelové plošiny. Alcazar

Steigenberger Alcazar:

Poloha: Najnovší hotel známeho hotelového reťazca Steigenberger sa nachádza priamo na hotelovej dlhej a dlhej piesočnej pláži Nabq Bay s nádherným výhľadom na záliv Aqaba a pobrežný ostrov Tiran. Na letisko Sharm El Sheikh sa dostanete po cca. 10 minút jazdy autom.

Vybavenie: Novo otvorený v júni 2017, tento luxusný hotel s 610 izbami a apartmánmi v 7 budovách ponúka vstupnú halu, recepciu, 2 reštaurácie formou bufetu a 5 reštaurácií à la carte, ktoré podávajú jedlá talianskej, ázijskej a stredomorskej kuchyne. Orientálna kuchyňa, ako aj morské plody a niekoľko barov, Wi-Fi (vo všetkých verejných priestoroch, obmedzené údaje), lekárska služba (za príplatok), práčovňa/žehlenie (za príplatok), kúpeľné centrum a obchody.Vo vonkajšom priestore sa nachádza priestranný bazén s celkovou kapacitou 3 bazény (relaxačný bazén, vyhrievaný v zime), 2 samostatné detské bazény a slnečná terasa s bary pri bazéne.Na pláži je plážový snack bar.Použitie plážových stoličiek, vankúšov, slnečníkov a plážových uterákov je súčasťou bazénu a na pláži.Prijímame všetky hlavné kreditné karty.

Šport/Zábava/Wellness: za poplatok: potápačská škola, vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov a kúpeľné procedúry. Luxusné kúpeľné centrum Mividaspa ponúka široký výber masáží a iných procedúr rozložených na 2 poschodiach, ktoré poskytujú relaxáciu pre telo a dušu.

Deti: Pre mladších hostí je k dispozícii detský klub a 3 samostatné detské bazény

Poznámky: Kategória krajiny: 5 hviezda Večera je požadovaná na vhodné oblečenie.

Ubytovanie: Superior dvojlôžkové izby (cca 46 m2) sú luxusne a elegantne zariadené a majú vaňu/sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, ploché obrazovky, satelitný prijímač, prístup k internetu (v cene) ), Kávovar/čajník (denné doplňovanie), izbová služba (za príplatok), klimatizácia a balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady. Aj na strane bazéna alebo s čiastočným výhľadom na more. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre dvojlôžkové luxusné izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové superior izby majú vlastný bazén (5-6 izieb majú spoločný bazén). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové Deluxe pre jednorazové použitie.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}