Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel SUNRISE Diamond
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Hotel SUNRISE Diamond

SUNRISE Diamond Beach Resort:

Situácia: Na svahu, na náhornej plošine v regióne Ras Um El Sid na hotelovej pláži s mólo (doporučené topánky na kúpanie). Na'ama Bay s množstvom obchodných a zábavných zariadení je cca. 8 km (1x denná hotelová kyvadlová doprava).

Vybavenie: 438 izbový hotelový rezort ponúka recepciu, Wi-Fi vo všetkých verejných priestoroch (vrátane), 2 bufetové reštaurácie (medzinárodná bufetová reštaurácia Half Moon, talianska bufetová reštaurácia San Marino), indická reštaurácia "Khandahar "A la carte reštaurácia Blue-la-Oriental, 8 barov, kaderníctvo, obchody, práčovňa a lekárska služba (za poplatok). Vo vonkajšom komplexe sú 4 sladkovodné bazény (1 len pre dospelých) so slnečnou terasou a barom pri bazéne a aquapark s 8 tobogánmi. Plážové lehátka, slnečníky a plážové uteráky sú súčasťou bazénu a na pláži s plážovým barom. Kreditné karty: VISA, Mastercard.

Ubytovanie: Dvojlôžková izba: Dvojlôžková izba s manželskou posteľou (44 m2) s manželskou posteľou a výhľadom na more ponúka sušič na vlasy, telefón, trezor, TV so satelitným príjmom, minibar (za poplatok), zariadenie na prípravu kávy a čaju, WLAN , Klimatizácia a balkón alebo terasa s výhľadom na more. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové s výhľadom na more. Obmedzený počet dostupných izieb s najlepšou cenou. Dvojposteľová pláž je o 65 m2 väčšia a má sprchu a vaňu a nachádza sa v prvom rade pláže. Rodinná izba: Vybavená ako dvojlôžkové izby, ale väčšia (asi 65 metrov štvorcových) a nachádza sa pri bazéne.

Šport/Zábava/wellness: Za poplatok: kúpeľné centrum (vstup od 16 rokov, rezervácia požadovaná na mieste), vírivka, parný kúpeľ, sauna a masáže, ako aj športové aktivity prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Deti: Pre mladších hostí sú k dispozícii 2 samostatné detské bazény, 2 detské ihriská, medzinárodný mini klub (do hodiny, od 4 do 12 rokov).

Poznámky: 5 hviezdičkami krajiny

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}