Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Royal Albatros Moderna
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel sa nachádza v Nabq, v blízkosti známej prírodnej rezervácie, priamo na rozľahlej, mierne svahovitej súkromnej pláži (odporúčané kúpacie topánky) s nádherným výhľadom na opačné útesy a "úžinu Tiran". Záliv Naama Bay, rušné centrum mesta Sharm, je vzdialený asi 25 km. Hotelová kyvadlová doprava denne (za poplatok).

Vybavenie: Priestranný hotelový komplex má 638 izieb rozložená hlavnej budovy a niekoľkých dvoch-poschodovej budovy.K vybaveniu patrí lobby s recepciou a lobby bar, salón krásy, lekáreň, mini/market, hlavná klimatizovaná reštaurácia s detským kútikom, thajská a la carte reštaurácia, talianska reštaurácia, ako aj snack bary priamo na pláži, orientálna reštaurácia a plážový bar.Wi-Fi pripojenie na internet v hoteli zdarma.V priestranných priestoroch nájdete priestranný bazénový areál u.a. s 2 vyhrievanými bazénmi a integrovaným detským bazénom, aquaparkom s 12 šmýkačkami a ďalším aquaparkom.Pre dospelých a deti, aktívny bazén a relaxačný bazén, obklopený slnečnými terasami.Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Všetky vkusne zariadené izby majú vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov, klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, trezor, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, minibar a balkón alebo terasu. K dispozícii aj na jednorazové použitie. Výhľad na more je možné rezervovať za príplatok.
(Tiež rezervovateľné pod SSHA10 s výhľadom do záhrady/bazéna (DPG/DE).)
Super Savings Room: rovnaké funkcie ako dvojlôžková izba s výhľadom do záhrady, obmedzená kvóta.
Rodinná izba: Rodinné izby sa skladajú z dvoch dvojposteľových izieb so spojovacími dverami, inak sú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby.
Rodinná izba typu I (SSHA10) až do leta 19: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú ďalšie zariadenia na spanie pre deti (F2I).

K dostaniu Jedlo: AI: Všetky jedlá formou bufetu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky formou bufetu od 7-10 hod, raňajky pre spáčov od 10 až 11 ako bufet od 12: 30-14: 30 hod, BBQ obed od 12: 30-14: 30 hod, desiatu obedňajšiu od 12- 17 z 15 18:00. . Zmrzlina pre deti v Varanda advokátskej 10-17 bufetu od 18-21 hodín, neskorá večera od 22 do 24 hodín v Mediterranean Restaurant.24 hodín nealkoholické nápoje, miestne alkoholické do 24: 00h zdarma, potom za poplatok.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Počas dňa a večerných zábavných a show programov.

Športové vybavenie: plážový volejbal, šípky, aqua gymnastika, vodné pólo, stolný tenis, aerobik, gymnastika, boccia, posilňovňa, biliard, minigolf.

Šport za poplatok: Potápačské centrum miestnych poskytovateľov.

Detský program: Podávanie starostlivosti o deti na hodinu do skupín podľa veku (4-12 rokov), 7 dní v týždni. Večerné detský stôl a detská diskotéka. Detské relácie. Vyhrievaný bazén s 12 šmykľavkami, veľké detské ihrisko.

Hotelový servis: lekár, práčovňa (za poplatok). Bankomat so zmenou funkcie v hoteli. Detská postieľka zdarma, len na vyžiadanie.

Kreditné karty Hotel: VISA, Mastercard, Amex.

Poznámky:
Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované s cestovnou kanceláriou Schauinsland nie je zahrnuté v cene zájazdu. Hostia si môžu zorganizovať víza sami alebo si ich po príchode kúpiť v sprievodcovi za 30 € na osobu.


Poznámka 2: Nabq Bay
SHARM EL SHEIKH/EGYPT
0020-693710401
0020-693710407

Sezóna Poznámka: Pre hotel SSHA10 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena len organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}