Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Sharm El Sheikh Marriott Beach Resort
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:
Stredisko sa nachádza v srdci slávnej Naama Bay na Sinajskom polostrove. Ponúka súkromnú pláž (cca 20 m) sa nachádza v blízkosti svetoznámych miest na potápanie. Do centra Naama sa pohybuje okolo 250 m, po asi 45 minút dostať sa na Národný park Ras Mohamed. Medzi ďalšie atrakcie v regióne patrí Dahab (2 hodiny jazdy), Nuweiba a St Catherine (2 hodiny 40 minút) a Taba Heights (cca 3 hod 20 min). existuje cca od hotela. 11 km od centra Sharm El Sheikhu. Sharm El Sheik letisko sa nachádza v blízkosti Ras Nasrani v severovýchodnej Sharm El Sheikh. To je 10 kilometrov (asi 20 minút), na letisko od hotela.

Zariadenie:
Hostia si môžu vybrať dve apartmáne a 17 apartmánov medzi 152 jednolôžkových izieb, 349 dvojlôžkových izieb. Recepcia je v prevádzke 24 hodín. Trezor je nastaviť komplex. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi cestovateľ. Obchody sú tiež k dispozícii. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Pre parkovanie je garáž. Medzi ďalšie možnosti patrí starostlivosti o deti, zdravotnej starostlivosti, izbová služba, Budiací servis, práčovňa, kaderníctvo a mince práčovňa.

Ubytovanie:
V izbách sa nachádza kúpeľňa - klimatizácia a individuálne riadené vykurovanie sú tiež k dispozícii pre pravú klímu. Balkón patrí do štandardného zariadenia väčšiny izieb. Pre pekné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach, výhľad na more tiež zabezpečuje. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ s manželskou posteľou. K dispozícii je tiež bezpečný a minibar. Pre pridanú komfort hostí je k dispozícii žehlenie. Malé doplnky zabezpečujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefón, TV a rádio. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Ďalej je k dispozícii sušič vlasov. Rezervavé sú bezbariérové ​​izby s bezbariérou bezbariérovej kúpeľne.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako je kaviareň a bar. Má byť rezervovaná jedla alebo formou polpenzie, plnej penzie a all-inclusive. sú ponúkané raňajky, obedy a večere. Tiež špeciálne jedlá sú k dispozícii, vrátane vegetariánskych jedál. Hotel nesie sortiment alkoholických i nealkoholických nápojov.

Šport / zábava:
Systém sladkovodného bazéna ponúka vyhrievané vonkajšie bazény a detskú oblasť. Na terase si hostia môžu vychutnať krásne počasie. Pohodlná relaxácia sľubuje vírivku v oblasti kúpania. Osviežujúce nápoje sú ponúkané v bare pri bazéne. Ak nechcete robiť bez športu, závod ponúka beachvolleyball. S Aqua Fitnes a za poplatok Windsurfing, pedálové člnky, banány, kanoistiky a potápanie sú tiež milovníci vodných športov na ich nákladoch. Vodné lyžovanie organizuje poskytovateľov tretích strán. Hotel ponúka rôzne možnosti pre športové aktivity v oblasti vnútorného priestoru, ako je telocvičňa, stolný tenis, šípky a aerobik, ako aj charitatívne biliard. Kúpele so saunou,V komplexe nájdete parný kúpeľ a masážne aplikácie. Vo večerných hodinách môžu hostia ukončiť deň živou hudbou.

Tipy:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí, ktorí nemajú bydlisko v Európskej únii na "rezervácie only" môže dôjsť v problémoch cieľovej oblasti kontrole v hoteli. V takom prípade, hotelieri sú oprávnené žiadať platby na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Regulácia imigrácie Egypt:
Pre našich hostí so všetkými ostatnými cieľovými letiskami v Egypte:

• Upozorňujeme, že po prílete na letisku dať turistické vízum sa vydáva pri príchode. Tieto náklady sú cca. 32 EUR (vr. Poplatok za spracovanie) na osobu a bude zaplatená po príchode na miesto.

• Výška poplatkov za víza nie je určená egyptského zákona po rezervácii termíne, ale po dni odchodu. Mala zvýšiť poplatky za víza pred odchodom alebo poklesu, čím sa zvyšuje aj poplatok za služby sa zníži.

• Informujte sa prosím o aktuálnej bezpečnostnej informácie zo zahraničia do cieľovej destinácie na rovnakej alebo na telefónnom čísle 030-18172000.

• Ponuka pre rezervácie hotelov platí len pre účastníkov cesty, ktorí si rezervovali letenku prichádzajúce z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, majú bydlisko v týchto krajinách a môže poskytnúť podporné dôkazy. Hotelieri majú nárok bez detekcie letu-site, rezidentmi na podporu platby alebo mať knihu späťZimné mesiace:
Pokyny pre nastavenie počas zimných mesiacov

Upozorňujeme, že vzhľadom na klimatické podmienky počas zimných mesiacov alebo niektorých zariadení nemožno použiť, alebo len v obmedzenej miere kvôli nízkej návštevnosti. Tieto obmedzenia sa vzťahujú predovšetkým na pláž a bazén zariadení, zábavné a športové ponúk vonku. uvedené v popise objektu klimatizačných jednotiek sú prirodzene v zimných mesiacoch, kedy vykurovanie.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 3.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}