Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Mykonos Palace Beach Hotel
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Nachádza sa priamo na smaragdovým morom.

Vlastnosti:
Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a odhlásením. K vybaveniu hotela patrí úschovňa batožiny, bezpečnostná schránka a bankomat. Vo verejných priestoroch je pre ubytovaných hostí k dispozícii WiFi (zdarma). Suveníry z pobytu si môžete kúpiť v obchode so suvenírmi. Deti sa môžu hrať na detskom ihrisku k obsahu svojho srdca. Ak prídete s vlastným vozidlom, môže parkovať na parkovisku domu v závislosti od dostupnosti bez poplatku. K ďalším zariadeniam patrí služba stráženia detí, stráženie detí, izbová služba, služba budenia a služba prania bielizne. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, pre príjemnú klímu v miestnosti je klimatizácia. Na balkóne alebo na terase môže byť pre hostí nádherne relaxačné. K dispozícii sú aj detské postieľky a prístelky. K dispozícii je aj trezor a minibar. Rôzne komunikačné a zábavné možnosti sú zabezpečené komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (zdarma). Kúpeľne majú sušič vlasov. V kúpeľniach sú pre väčšie pohodlie k dispozícii toaletné potreby. Ubytovanie ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Kým dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti dostanú svoje peniaze v brouzdališti. K dispozícii je tiež slnečná terasa. K dispozícii je aj snack bar pri bazéne. Ak máte náladu na cvičenie, ponúka vám cyklistiku/jazdu na horskom bicykli a jazdu na koni. V hoteli nájdete vodné športy, vrátane windsurfingu, kanoistiky, plachtenia a potápania. Telocvičňa a jóga sú súčasťou športovej a oddychovej ponuky domu. Kúpele s kúpeľmi a masážnymi procedúrami sa nachádzajú v jednotke.

Stravovanie:
Gastronomická oblasť má bar. Možno rezervovať polpenziu. Bohaté raňajky formou bufetu, obed a večera sú chutné a pestré. V prípade potreby sa pripravujú aj detské menu.

Kreditné karty:
Hlavné kreditné karty sú prijímané v hoteli ako spôsob platby.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}