Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Valletta Merisi Suites
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Vlastnosti:
Výťah môže byť použitý na dosiahnutie rôznych úrovní ubytovania. Ubytovacie zariadenie ponúka niekoľko komfortov pre pohodlný a relaxačný pobyt, vrátane úschovne batožiny, bezpečnostnej schránky, opatrovateľskej služby, opatrovateľskej služby, zasadacej miestnosti, obchodného centra a auditoria. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené klimatizáciou a kúrením. Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť. Izby majú manželskú posteľ alebo rozkladaciu pohovku. K dispozícii sú oddelené spálne. Platené je aj trezor. K dispozícii je tiež mikrovlnná rúra a čaj/kávovar. Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. K dispozícii je aj slnečná terasa. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Hostia môžu využívať rôzne ponuky vo svojom voľnom čase, napr. Cyklistika/horská cyklistika a kúpele a platenie telocvične.

Stravovanie:


Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}