Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Aparthotel Navigator
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Aparthotel Navigator sa nachádza cca. 35 km od Lagos (Portimao cca. 60 km). Najbližšia pláž, piesočná pláž, ktorá sa nachádza asi. 350 metrov. Najbližšia bary a reštaurácie sú len pár metrov od asi 350. nemocnica je pre lekársku starostlivosť v prípade núdze v asi 35 km ďaleko. The (LIS) Airport sa nachádza v bezprostrednej blízkosti. Ďalší (FAO), letisko je asi 100 km.

Vlastnosti:
Renovovaný v roku 2009 trojhviezdičkovom Beach Hotel ponúka 55 izieb. Je vybavený 24-hodinová recepcia (check-in od 16:00 Check out do 12:00 hod), trezorom (za poplatok) a parkovisko (zdarma). Jedálenský možnosti zahŕňajú snack bar poskytuje. Môžete zakončiť v hotelovom bare rušný deň. Vo verejných priestoroch je k dispozícii hotel.

pool:
Vonkajší priestor hotela zahŕňa 2 bazény s oddeleným detským bazénom.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu.

Doplňujúce informácie:
U niektorých zariadení alebo činností, môže byť spoplatnené. Niektoré služby sú závislé na ročnom období a miestnych klimatických podmienkach. Jazyky: angličtina. Platobné karty: Visa a Euro/Mastercard.

Apartmán (balkón alebo terasa, 1 spálňa):
S balkónom, internet (v prípade potreby GEG. Poplatok), trezorom (ak GEG. Poplatok), satelitný TV a centrálna klimatizácia.

Apartmán (. Balkón alebo terasa, výhľad na more, 1 spálňa):
S balkónom, internet (v prípade potreby GEG. Poplatok), trezorom (ak GEG. Poplatok), satelitný TV a centrálna klimatizácia.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 3.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}