Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Iberostar Playa Gaviotas
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: priamo na cca. 25 km dlhá piesočnatá pláž. Po Jandii cca. 1,5 km a Morro Jable cca. 3 km.

Vybavenie: Moderný hotel s 375 izbami na 8 poschodiach je vybavený vstupnou halou s recepciou, výťahmi, barovým a barovým salónikom, Wi-Fi v celom hoteli, obchodom, bowlingovou dráhou (za poplatok), bufetovou reštauráciou a tapas barom (v závislosti od počtu hostí) open).Vonku je priestranný bazén s 2 bazénmi (v zime vyhrievaný 1 bazén), detský bazén, slnečná terasa so stoličkami a slnečníkmi a snack bar pri bazéne.Reštaurácie oboch hotelov (Iberostar Playa Gaviotas Park a Iberostar Playa Gaviotas) môžu využiť hoteloví hostia (1x za pobyt).Na použitie reštaurácie (v závislosti od dostupnosti) v parku Iberostar Playa Gaviotas je však potrebná rezervácia vopred.
Pre hostí v kategórii Star Prestige:
Exkluzívne "Star Prestige Area" (nad 16 rokov) s bazénom, vírivkou, slnečnou terasou s vlastným prístupom a nádherným výhľadom na pláž, otvorený bar s nápojmi a občerstvením, VIP miestnosť s Wi-Fi (v cene), noviny, kávovar a TV a jedna súkromná posilňovňa.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Vkusne zariadené dvojlôžkové izby majú klimatizáciu (centrálne riadené), telefón, minibar (za poplatok), bezplatnú satelitnú TV, zapožičanie za poplatok, kúpeľňu so sušičom vlasov a tiež zariadenú terasu alebo balkón bez výhľadu na more. Bočný alebo priamy výhľad na more s možnosťou rezervácie. (Obsadenosť: Dospelí do maximálne 2 deti do 1 rokov alebo dospelí až do maximálne 3 rokov)
Jednolôžková izba: Dvojlôžková izba pre samostatné použitie s čiastočným výhľadom na more. Priamy výhľad na more je možné rezervovať za príplatok. (Obsadenosť: dospelí do 1 rokov)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more Star Prestige (od 16 rokov): Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale s vyššou kvalitou vybavenia a priamym výhľadom na more s doplnkovým vybavením, ako je kávovar, prvá plnenie minibaru je zahrnutá (za príplatok), župan a papuče na izbe Prístup k exkluzívnej oblasti Star Prestige.
Možnosť rezervácie na jedno použitie (DQ1). (Obsadenosť: Dospelí od 1 do maximálne 3)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more s prioritou Poloha: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more, ale vo výhodnejšej a tichšej lokalite. Tiež pre jedno použitie v rámci rezervovateľných. (Obsadenosť: dospelí aspoň 1 až max. 2 deti do 1 rokov alebo dospelí do 3 rokov)
Dvojlôžková izba Star Prestige Priorita Poloha Výhľad na more (od 16 rokov): Rovnaké funkcie ako dvojlôžkové izby typu "Prestige Prestige", ale s terasou, balkónom a 2 ležadlami. K dispozícii aj na jednorazové použitie. (Obsadenosť: Dospelí najmenej 1 až maximálne 3)
Izba Family Superior bočný výhľad na more: K dispozícii sú 2 dvojlôžkové izby s prepojenou chodbou s bočným výhľadom na more a priamym prístupom na pláž (bližšie k pláži s oddeleným prístupom pozdĺž hotelového areálu) a záhradou s vírivkou a posteľou na Bali. (Obsadenosť: dospelí minimálne 2 až max 2 deti min 2 až max 4 alebo dospelí max 4 deti až 2)
Rodinné výhľad na more: K dispozícii sú 2 spárované dvojlôžkové izby s výhľadom na more. (Obsadenosť: dospelí minimálne 2 až max 2 deti min 2 až max 4 alebo dospelé až 4 deti max 2)
Suita Sea View Star Prestige (od 16 rokov): Kompletne zrekonštruované suity s kombinovanou obývacou izbou/spálňou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a voľne stojaca vaňou na izbe. Ďalšie vybavenie: V cene je zahrnutá prvá výplň mini baru (potom za poplatok), župan a papuče v izbe a voľný vstup do exkluzívnej oblasti Star Prestige. (Obsadenosť: dospelí najmenej 2 až max. 2)
Senior Suite Sea View: Zrekonštruované Senior Suites sú otvoreným obývacím priestorom na spanie a oddelenou dvojlôžkovou izbou so spojovacími dverami. (V zime na vyžiadanie možnosť rezervácie). (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až max. 2 deti min 2 až max 4 alebo dospelí do max. 4 deti max. 3)
Výhľad na more Deluxe na pláži: Vybavený ako dvojlôžkové izby, ale s doplnkovým vybavením, ako je uvítací balíček VIP s fľašou vína a ovocia, voľný vstup do kúpeľov a 10% zľava na procedúry. K dispozícii aj na jednorazové použitie.

Rezervovateľné jedlá: All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. 2x týždenne večera v tematickej reštaurácii možná (podľa menovania a dostupnosti). Neskoré raňajkové raňajky (kontinentálne) od 10.30 do 12.00 hodín, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.30 do 13.00 hod., Káva a koláč popoludní a sendviče v určitých časoch. Nosenie plastového náramku je povinné. Deti mladšie ako 18 rokov nedostanú vhodné oblečenie. Pánia sú požiadaní, aby na večeru nosili dlhé nohavice a košele bez rukávov.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Iberostarchef Zobraziť varenie s hotelovým šéfkuchárom. Tapas bar (otvorený v závislosti od počtu hostí). Neskoré ranné raňajky (kontinentálne) od 10:30 do 12:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 13:00, popoludní káva a koláč a v určitých časoch sendviče. Nosenie náramku je povinné. Deti do 18 rokov nebudú požiadané o vhodné oblečenie. Páni sú požiadaní, aby nosili dlhé nohavice a bez košele bez rukávov na večeru.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Animácie a večerné zábava.

Športové cene: stolný tenis, posilňovňa, aerobik.

Šport za poplatok: squash, tenisový kurt, biliard, bowling. Na pláži rôzne vodné športy od miestnych poskytovateľov za poplatok.

Detský program: "Star Camp": "Monkey" od 4-7 rokov, "Dolphin" od 8-12 rokov a "Eagle" od 13-17 rokov (čiastočne otvorený sezónne). "FUN PARK" a "AQUAFUN" v "Star Camp" v susednom komplexe Iberostar Playa Gaviotas Park.

Wellness: za poplatok: Kúpeľné centrum Spa Spa s fínskou a tureckou saunou, bazénom so studenou vodou, relaxačnou zónou, hydromasážnym bazénom, vírivkou, bazénom s tlakovými tryskami a tlakovými sprchami s rôznymi lúčmi. Prijatie zo 16 rokov v parku Iberostar Playa Gaviotas. Všetky žiadosti o dodatočný poplatok.

Hotelové služby: bazén uteráky za zálohu.
K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli.

Poznámky: dodatočná kvóta FUE129

**
Dostupné izby na požiadanie (dvojlôžková izba).

***
S kódom FUE899 je neobmedzený vstup do Oasis Park zahrnutý do rezervovaného obdobia. Podrobný popis nájdete tu


Poznámka 2: Informácie o adrese: LAS GAVIOTAS S/N 35626 JANDIA FUERTEVENTURA Tel 0034-928-166197 Fax. 0034-928-166110

Informácie o sezóne: Hotel FUEA22 ponúka len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}