Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Nachádza sa na najlepšom mieste na pláži na celom pobreží Costa Calma. Keď opustíte zariadenie, ste priamo na kilometer dlhej, mierne sa zvažujúcej piesočnatej pláži Costa Calma. K reštauráciám a obchodom sa z hotela dostanete pešo za pár minút.

Vybavenie: Kompletne zrekonštruovaná od zimy 2019, pod nemeckým vedením stojí komplex s celkom 54 jednotkami na 3 poschodiach, má recepciu (otvorenú o hodinu) a individuálne zariadené apartmány, ktoré zapôsobia na ich mimoriadnu architektúru. Väčšina apartmánov je prístupná po schodoch. Komplex má nádherný výhľad na more. Osobitná pozornosť sa venuje plážovým uterákom (za poplatok), plážovým lehátkam za poplatok (miestny poskytovateľ), Wi-Fi (za poplatok), županom a výberu dovolenkového čítania.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Apartmán s 1 spálňou: Všetky apartmány majú obývacia izba s posedením a spací priestor pre 3. osobu, TV so satelitným príjmom a samostatnú spálňu s trezorom (za poplatok), plne vybavený kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou, WC a sušičom vlasov, balkónom alebo terasa. výhľad na more z balkóna alebo terasy hotela k dispozícii.
Apartmán s 2 spálňami: rovnaké vybavenie ako apartmány s jednou spálňou, ale ďalšie druhá spálňa k dispozícii. Izby, niektoré s výhľadom na more.
Štúdio: Štúdiá majú kombinovaný obývacia izba/spálňa, trezor (za poplatok), kuchynský kút, sociálne zariadenie, niektoré majú balkón s úplným alebo čiastočným výhľadom na more. Štúdiá majú veľkosť cca. 10-12 m² a sú preto obzvlášť odporúčaný pre jedno použitie. Maximálna obsadenosť: 1 dospelý.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Iba prenocovanie, raňajky: Raňajky ako výber z menu po rezervácii. Zákazníci si môžu deň vopred vybrať medzi rôznymi ingredienciami, ktoré sa potom prinesú priamo do bytu / štúdia nasledujúce ráno (od 8:00 do 9:30, hostia dostanú zoznam na mieste, niektoré ingrediencie za poplatok)

Kategória krajiny: 2 kľúče

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy dostupné od súkromných poskytovateľov na pláži za poplatok.

Popis cesty: Parkovanie v bezprostrednej blízkosti je k dispozícii zadarmo.
Z letiska choďte smerom na Morro Jable (FV2). Trasa Morro Jable je dobre značená. Jazdíte vždy rovno. Po príchode na Costa Calma choďte okolo prvého kruhového objazdu smerom na Jandia. Asi po 500 m prídete k ďalšiemu kruhovému objazdu, odbočte doľava, držte sa vľavo a choďte prvou ulicou vpravo.
Teraz vždy priamo k vode a prídete priamo k Maryventu.

Wellness: sauna a masáže za poplatok.

Hotelové služby: upratovanie a uterák zmien 3x týždenne a výmena posteľnej bielizne 1x týždenne. Využitie strojové umývanie a chlieb servisný poplatok. Plážové osušky (10 € vklad na uterák), župany a výber rekreačného čítanie sú k dispozícii zadarmo.
V bezprostrednej blízkosti je k dispozícii bezplatné parkovisko.

Poznámky: Upozorňujeme, že recepcia nie je obsluhovaná neustále.
Otváracia doba je nasledovná:
Po-So: 9:00 - 13:00 a 16:00 - 19:00
NEDEĽA: 10:00 - 13:00
Telefónne číslo recepcie:
0034/928547131
Mimo otváracích hodín je na recepcii vyvesené tiesňové číslo, kde dostanete kód na trezor s kľúčom.
*
Údaje o adrese:
Maryvent
CALETA MANSA 13
35627 KOSTÝM CALMA
FUERTEVENTURA / Španielsko
Tel. 0034/928547131
E-mail:
*
Schauinsland-cestovný usporiadatelia kategória: 4 slnko vďaka popularite faktoru a veľmi dobré umiestnenie.
*
Domáce zvieratá nie sú možné.
*
Zariadenie nie je bezbariérové.
*
Veľkosti izieb, to je približná veľkosť vrátane terasy alebo balkóna.

Poznámka 2:
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 68.
V katalógu "Kanárske ostrovy · Madeira" Leto 2021 na strane 68.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}