Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

R2 Romantic Fantasia Suites
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto: oddelený na prednom mieste, v blízkosti dlhé čierne lávy/rockovej pláže Tarajalejo. Prístup môže byť dosiahnutý prostredníctvom promenády 100 metrov. Útulná rybárska obec s barmi, reštauráciami a obchodmi je len cca. 300 metrov. Autobusová zastávka sa tiež nachádza asi po. 300 m.

Vybavenie: Designový hotel Bahia Playa predstavuje svoj exkluzívny produkt na nezabudnuteľný čas spoločne. Vyberte si jedinečné nové apartmány s moderným dizajnom a zažite romantický scenár v bezprostrednej blízkosti tmavých lávových piesočných pláží Tarajalejo na Fuerteventura. Exkluzívny bar Romantic Fantasia s chill-out terasou (výlučne pre hostí romantických Fantasia Suites a Romantic Fantasia Dream zariadenia), súkromný bazén (lehátka a slnečníky zadarmo), ktorý zapadá do krásne upravenej záhradnej krajiny a 6 exteriérových víriviek sú k dispozícii zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Romantické izby: Romantické izby sa nachádzajú v bungalovoch a majú moderné vybavenie, napríklad kúpeľňu s partnerskou vaňou pre 2 osoby s integrovanou sprchou, WC, samostatnú spálňu, klimatizáciu (centrálne riadenú), plazmovú TV, telefón, trezor (za poplatok), Minibar (prázdny), rýchlovarná kanvica na prípravu čaju a kávy a terasa. Výhradné výhody romantických apartmánov Fantasia vás nielenže zvádzajú čerstvo vyrobenými čokoládovými plodmi a šumivým šumivým vínom pri príchode, ale tiež zrýchlia vaše srdce pri večeri v romantickej atmosfére a jemnom sviečkach. 1 večera za rezerváciu/pobyt (s rezerváciou). Možno si tiež rezervovať na jedno použitie.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s kuchársku show. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 23:00, podľa AI mapy, v niektorých okamihoch občerstvenia. Páni sú povinní nosiť dlhé nohavice na večeru. Pokrmy sú prijímané vo R2 Bahia Playa.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Wellness: Tieto dve wellness zariadenia sú rezervované výhradne pre hostí hotela Romantic Fantasia Suites za špeciálnu cenu. Rezervácia a platba na mieste.
Najvyššia I: čokoládová relaxačná masáž chrbta
Masáž tváre Aloe Vera, masáž chrbta AURA Stone. Cena € 95, -p.
Supreme II: ako Supreme I, plus oceánska hydromasáž a relaxačná masáž nôh. Cena € 140 p.P.
Trvanie žiadostí o 25 minút
"Milostný balík" (vrátane) Mierne mlieko z tela aloe vera a upokojujúci mandľový masážny olej vás zaobchádza s drevenou hudbou nezabudnuteľnou jednotnosťou, ktorá často neumožňuje každodenný život.Oddýchnite si a oddýchnite si v jednej z vonkajších víriviek alebo si vychutnajte atmosféru atmosféry v VIP Spa Love Night.Návšteva kúpeľov sľubuje čistú relaxáciu a dokončuje vynikajúcu ponuku.Wellness oblasť so saunou, relaxačný bazén, turecká parná kúpeľ, ľadová fontána, termálne plážové stoličky, masáže, špeciálne procedúry k dispozícii za poplatok.Raz týždenne v noci kúpeľov s chill out hudbou a svetlo sviečok.Šálka ​​šumivého vína sa podáva (podľa vymenovania a podľa dostupnosti).Pri rezervácii FUE004W je zahrnutý denný vstup do kúpeľného areálu (vstup na mieste cca 12 € p.P./day).Vstupné od 16 rokov.Všetky žiadosti sú za poplatok.

Hotelové služby: Bazénový bazén zdarma, proti vkladu, za poplatok.
Hostia môžu využiť zariadenia komplexu Bahia Playa.
Parkovanie je bezplatné a závisí od dostupnosti pred hotelom.

Poznámky: Možnosť rezervácie od 16 rokov. nie sú povolené žiadne deti/deti.
Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v hotelovej recepcii (R2 Design Hotel Bahia Playa)
Hostia môžu využívať všetky zariadenia hotela Design Hotel Bahia Playa (FUE258).
Domáce zvieratá nie sú povolené!
Recepcia sa nachádza v hlavnej budove R2 Design Bahia Playa.

Poznámka 2:
*******************
Hotel Bahía Playa
Romantic Fantasia Suites
Avd. de las Palmeras, s/n
36629 Tarajalejo
Tuineje
Fuerteventura
Telefónne číslo: 0034/928161001
Fax: 0034/928161028
Katalóg "Kanárske ostrovy" leto 2020 na strane 108.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 90.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}